Sebastian Professional - tekstura i połysk

Marka Sebastian Professional zawiera w swoim portfolio produkty uwalniające kreatywność i dające nieskończone możliwości tworzenia oryginalnych stylizacji.

Sebastian Texture Maker

Sebastian Texture Maker to wszechstronny spray do stylizacji o lekkiej formule, który nadaje włosom teksturę. Produkt inspiruje, jednocześnie umożliwiając stworzenie nowoczesnych, kreatywnych stylizacji. Fryzura zyskuje lekko matowe wykończenie, ale bez efektu obciążania włosów. Formuła spray'u została stworzona na bazie minerałów oceanicznych i kryształków soli morskiej.

Sebastian Shine Shaker

Sebastian Shine Shaker - intensywnie nabłyszczający spray dołącza do linii Flaunt Sebastian Professional. Umożliwia tworzenie inspirujących stylizacji olśniewających blaskiem.

Shine Shaker to spray, który nadaje włosom intensywny blask i zdrowy wygląd. Zaletą produktu jest jego ultralekka formuła, która sprawia, że kosmetyk nie obciąża włosów. Spray pozostawia po sobie jedwabiście gładkie włosy i pełną lekkości fryzurę. Shine Shaker dba także o włosy, zapewniając im dogłębne nawilżenie.

Łącz Texture Maker Shine Shaker

Shine Shaker doskonale współgra z drugą nowością marki - sprayem Texture Maker. Produkty stosowane jednocześnie gwarantują efekt, który do tej pory trudno było osiągnąć - fryzura o wyrazistej teksturze i niesamowicie błyszczące włosy. Te przeciwstawne elementy mogą ze sobą współgrać dzięki zaawansowanej opatentowanej technologii składającej się trzech komponentów: Element Tech, Water Tech oraz Air Tech. Shine Shaker zawiera dwa elementy - Element Tech, który odpowiada za wzmocnienie włosa oraz jego odpowiedni poziom nawilżenia oraz Air Tech, który jest kombinacją trzech polimerów odpowiadających za połysk.

sebastiansebastian sebastian sebastian

Połysk oraz tekstura, które gwarantują nowości marki, to motyw przewodni najnowszej kolekcji fryzur Sebastian Professional - Counter Balance. Kolekcja Counter Balance inspiruje do odważnych, nieszablonowych połączeń. Kreatywna ekspresja wyraża się w komponowaniu i zestawianiu ze sobą różnych właściwości oraz tekstur. Wykorzystane do stworzenia kolekcji nowe produkty marki dowodzą, że gładkie, lśniące powierzchnie oraz matowe, strukturalne fryzury doskonale się uzupełniają. Autorami najnowszej kolekcji są globalni dyrektorzy artystyczni marki Sebastian Professional - Michael Polsinelli oraz Shay Dempsey. Do współpracy zaproszono również Hannah Marshall, jedną z najbardziej cenionych londyńskich projektantek. Artystka słynie z projektów, w których znajduje harmonię pomiędzy sprzecznymi elementami, dzięki czemu osiąga maksymalną siłę wyrazu.

Sebastian Shine Shaker, cena: 76 zł

Sebastian Texture Maker, cena: 87 zł.

Dostępne tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Partner - materiał

zobacz kosmetyki SEBASTIAN professional

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.