Oriflame True Perfection likwiduje skutki stresu

Stres, brak snu, niezdrowa dieta i zanieczyszczenia środowiska powodują gromadzenie się zanieczyszczeń na poziomie komórkowym skóry, przez co wygląda ona na zmęczoną, ma nierówną strukturę i niejednolity koloryt, brakuje jej świeżości. Kosmetyki Oriflame True Perfection

Oriflame True Perfection

Naukowcy z Instytutu Badań i Rozwoju Oriflame odkryli niezwykłe właściwości ekstraktu z perskiego drzewa jedwabnego (albicji jedwabistej). Wyciąg z tej rośliny może neutralizować zanieczyszczenia na poziomie komórkowym, przez co rozświetla skórę, nadaje jej jedwabistą gładkość i wyrównuje koloryt.

Seria True Perfection to cztery wysoce skuteczne produkty do pielęgnacji cery, stworzone z myślą o zniwelowaniu oznak zmęczenia skóry. Wszystkie kosmetyki zawierają kluczowy składnik - ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego oraz inne, starannie dobrane składniki, zapewniające natychmiastowy blask, regenerację skóry w trakcie nocnego odpoczynku i przeciwdziałanie pojawianiu się oznak starzenia się skóry wokół oczu.

W skład serii wchodzą:

Upiększający krem nawilżający na dzień True Perfection

oriflame true perfection krem na dzieńoriflame true perfection krem na dzień oriflame true perfection krem na dzień oriflame true perfection krem na dzień

Formuła wzbogacona ekstraktem z perskiego drzewa jedwabnego (albicji jedwabistej), azjatyckiej rośliny bogatej w aminokwasy i minerały, o silnym działaniu neutralizującym wpływ zanieczyszczeń na komórki skóry. Jako główny składnik pomaga wyrównać koloryt skóry, wygładzić ją i rozświetlić. Krem upiększa skórę poprzez wyrównanie jej kolorytu, wygładzenie jej struktur i linii mimicznych. Cera zyskuje promienny wygląd. Co więcej, albicja jedwabista pomaga zapobiegać starzeniu się skóry. Cena: ok. 70 zł.

Regenerujący krem na noc True Perfection

oriflame true perfection krem nanocoriflame true perfection krem nanoc oriflame true perfection krem nanoc oriflame true perfection krem nanoc

Formuła nowego kremu na noc z serii True Perfection sprawia, że koloryt cery zostaje wyrównany, struktura skóry gładsza, drobne zmarszczki wygładzone, a cera jest bardziej promienna. Zawarty w kremie ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego - bogaty w aminokwasy i minerały, działa w celu zneutralizowania wpływu zanieczyszczeń na komórki skóry. Efekty widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania kosmetyków. Krem wspomaga także zachowanie młodego wyglądu. Kwas glikolowy delikatnie złuszcza skórę podczas snu, odsłaniając zdrowe komórki skóry. W efekcie pierwsze zmarszczki mimiczne zostają wygładzone, a koloryt cery - wyrównany. Cena: ok. 70 zł.

Rozświetlający żel pod oczy True Perfection

oriflame żel pod oczyoriflame żel pod oczy oriflame żel pod oczy oriflame żel pod oczy

Rozświetlający żel nawilża i poprawia koloryt skóry wokół oczu sprawiając, że zmęczone spojrzenie nabiera świeżości i blasku. Formuła opracowana, by pomóc Ci pozbyć się cieni pod oczami, a także opuchnięć i linii mimicznych, została wzbogacona ekstraktem z perskiego drzewa jedwabnego (albicji jedwabistej); jest również bogata w aminokwasy, które sprawiają, że skóra wygląda młodo i świeżo. Żel zawiera kofeinę, która poprawia krążenie krwi dzięki czemu cienie pod oczami są zredukowane. Chłodzący aplikator kulkowy stymuluje mikrokrążenie krwi w skórze i wzmacnia skuteczność żelu. Cena: ok. 45 zł.

Serum rozświetlające na dzień True Perfection

rozświetlający żel pod oczyrozświetlający żel pod oczy rozświetlający żel pod oczy rozświetlający żel pod oczy

Pomaga młodym, aktywnym kobietom uwolnić się od problemu zmęczenia skóry i utraty blasku. Od chwili nałożenia pierwszej kropli, serum natychmiast rozświetla skórę za sprawą kompleksu InstantGlow z perełkami rozpraszającymi światło. Ekstrakt z perskiego drzewa jedwabnego ???zapewnia długotrwałe efekty: więcej blasku, wyrównanie kolorytu i wygładzenie struktury skóry. Ok. 80 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.