Aussie Frizz Remedy - powiedz stop puszeniu się włosów

Aussie Frizz Remedy ujarzmia naet najbardziej puszące się i niesforne włosy! Cztery produkty z nowej linii nie tylko wygładzają i nawilżają włosy, ale także mocno je nabłyszczają.

Zadbaj z nami o włosy: sposoby na wypadanie, szybkie fryzury, nowości kosmetyczne

Aussie Frizz Remedy - twój sposób na gładką fryzurę

Boisz się deszczu bardziej niż pająków? Wystarczy odrobina wilgoci, by wszystko wymknęło się spod Twojej kontroli? Bez względu na to, jakie triki wykonujesz przed lustrem ujarzmiając swoje włosy, Twoja fryzura w mgnieniu oka zmienia się w napuszone afro? Linię Aussie Frizz Remedy pomoże Ci odzyskać kontrolę i wygładzić niesforną czuprynę. Bo chyba każdy z nas kocha, gdy wszystko idzie gładko, prawda?

Szampon i odżywka Aussie Frizz Miracle posiadają właściwości kojące, dzięki zawartemu w nich ekstraktowi z australijskich liści eukaliptusa. Natomiast unikatowa formuła 3-minutowej maski z aloesem i australijskim olejem jojoba Aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy w oka mgnieniu pomoże Ci nie tylko nawilżyć i wygładzić włosy, ale również pozostawi je piękne i lśniące na dłużej. Na deser zostaw sobie odżywiającą mgiełkę Aussie Miracle Recharge Frizz Remedy, która odświeży Twoją fryzurę! Wrzuć ją do torebki i miej zawsze pod ręką!

Aussie Frizz Remedy - co znajdziesz w linii?

Szampon Aussie Frizz Miracle (300 ml, ok. 20 zł)

Odżywka Aussie Frizz Miracle (250 ml, ok. 20 zł)

3 minutowa maska Aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy (250 ml, ok. 24 zł)

Odżywiająca Mgiełka Aussie Miracle Recharge Frizz Remedy (250 ml, ok. 25 zł)

Cztery produkty serii Aussie Frizz Remedy czekają na Ciebie w drogeriach Rossmann.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.