Szukasz motywacji do ćwiczeń? Mamy dla ciebie darmowe audiobooki!

Nie zawsze masz ochotę na trening? Czasem ulegasz zmęczeniu, pokusom czy lenistwu? Doskonale to rozumiemy! Te momenty słabości możesz przezwyciężyć. Motywację do ćwiczeń pomogą odnaleźć audiobooki ze strony The Winners.

Dołącz do nas na Facebooku

Jeśli ćwiczenia nie sprawiają ci problemów, ale często brakuje ci chęci i motywacji, audiobooki to świetny sposób, aby przezwyciężyć swoje słabości. Osobom ćwiczącym polecamy te ze strony The Winners :

Zwiększenie szans na zrzucenie wagi

Autor: Iwona Haba

Czyta: Adam Hajduczenia

Każdego spotykają przeszkody na drodze do zrzucenia zbędnych kilogramów i utrzymania odpowiedniej wagi. Jedni radzą sobie z nimi świetnie, a inni nie potrafią ich przekroczyć. Jak z nimi walczyć? Chcesz z nimi wygrać? Teraz możesz mieć dodatkowe wsparcie! Ten audiobook zawiera konkretne wskazówki i ćwiczenia. Dowiesz się między innymi, jak z wysiłku uczynić przyjemność, jak przekierować swój mózg na odpowiedni rodzaj myślenia. Na zrzucenie wagi są sposoby, spróbuj ich! Pamiętaj robisz to dla siebie.

Twoja motywacja przed treningiem

Autor: Iwona Haba

Czyta: Adam Hajduczenia

Celem tego audiobooka jest wsparcie twojego treningu. Nawet, jeśli jedno słowo czy jedno zdanie zawarte w tym audiobooku da ci energię, wesprze cię podczas małego kryzysu treningowego albo wprawi w dobry nastrój, będziemy zadowoleni. Życzymy realizacji planów treningowych i frajdy z wykonywanych ćwiczeń.

Oba audiobooki dostępne są do 12 marca.

Audiobooki pomagają wam w treningu? Jeśli tak, to zapraszamy na stronę www.the-winners.pl , gdzie można znaleźć ich znacznie więcej.

Podzielcie się z nami opiniami na temat takiej formy motywacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.