adidas Stella McCartney barricade - komfortowo i modnie na korcie

adidas prezentuje nową kolekcję Stella McCartney barricade: linię ubrań dla aktywnych dziewczyn grających w tenisa, które łączą wysokiej jakości technologie i unikalny design Stelli. O tym jak prezentują się nowe stroje możecie przekonać się śledząc wielkoszlemowe poczynania Karoliny Wozniacki, Andrei Petkovic, Laury Robinson i Marii Kirilenko. Wszystkie miały na sobie ubrania z kolekcji Stella McCartney barricade na niedawno zakończonym Australian Open.

adidas by Stella McCartney - kobieco i modnie

Wszystkie ubrania Stella McCartney barricade utrzymane są w kolorach żółci, niebieskiego, białego z akcentami srebra i szarości. Masz do wyboru sukienkę lub spódnicę oraz top. Tworząc je Stella inspirowała się swoją kolekcją ready-to-wear. Jej priorytetem było podkreślenie kobiecości i aktywne wsparcie dziewczyn podczas uprawiania ich ulubionego sportu. "Tenis to jedyna z tych dyscyplin, w których mogę pokusić się o stworzenie kobiecych ubrań przy zachowaniu sportowego charakteru. Osiągnęliśmy ten cel wybierając odpowiednią paletę kolorów, nadając ubraniom talię i wykorzystując najlepsze, dostępne technologie. Jestem dumna z efektu naszych prac!" mówi Stella.

Karolina Wozniacki i inne czołowe tenisistki świata wspierane przez adidas będą wykorzystywać zalety strojów Stelli także podczas czerwcowego turnieju French Open. Wtedy też będzie można zobaczyć nową wersję kolorystyczną ubrań z kolekcji barricade. Karolina będzie walczyła w Paryżu o wielkoszlemowy tytuł w jednoczęściowej, biało-niebieskiej sukience.

Praktyczne rozwiązania

Każde z ubrań wyposażono w tkaninę Climalite, która wchłania pot z powierzchni skóry i odprowadza go do jej zewnętrznej warstwy, aby szybciej wyparował. Dzięki niej, ani tenisistkom na Wielkim Szlemie, ani tobie nie zabraknie sił, nawet gdy temperatura i emocje na korcie sięgną zenitu.

"Nowa kolekcja adidas Stella McCartney barricade sprawia, że czuję się pewnie i komfortowo na korcie. Jasny kolor blokuje promienie słońca, a zaawansowana technologia daje mi pewność siebie, dzięki temu mogę się skupić na swojej grze" mówi Karolina Wozniacki. Andrea Petkovic dodaje: "Cały ten zestaw sprawia, że czuję się przygotowana do zwyciężania. Wychodząc na mecz mam zamiar iść na całość i dać z siebie wszystko, a wsparcie najlepszych istniejących technologii daje mi komfort psychiczny i jest dla mnie bardzo ważne."

Andrea Petkovic, Laura Robson, Karolina Wozniacki i inne gwiazdy tenisa korzystają również z butów adipower zaprojektowanych z myślą o szybkim poruszaniu się po korcie. Technologie adiTuff i adiPrene+ gwarantują odporność i sprężystą amortyzację. Podeszwa adiPRENE chroni i stabilizuje pietę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA