Nowe etui na telefon Belkina

Nowy futerał na telefon dla biegaczy, miłośników rowerowych wypraw czy siłowni oferuje firma Belkin. Etui, które pomieści aparat wielkości Iphona 5, nosi się na ramieniu. Jak zapewnia producent, podczas wysiłku, energicznych ruchów ciała, gdy poziom endorfin osiąga maksimum, telefon pozostaje na swoim miejscu.

Model Pro-Fit Armband zmieści najnowszy model Iphone'a 5, ale może też być wykorzystany na inne smart phony. Sportowe etui posiada bezpieczne zapięcie typu velcro, dzięki któremu nie przesuwa się na ręku podczas ruchu. Jak zapewnia producent, miłośnicy siłowni, fitnessu czy biegania poczują się z etui Pro-Fit Armband jak w drugiej skórze, dzięki lekkiemu, oddychającemu materiałowi, który przylega do ramienia. Wodoodporna tkanina z lycry i neoprenu ma zabezpieczać telefon przed skutkami intensywnych aktywności fizycznych, a przezroczyste okienko zapewniać pełen dostęp do wszystkich funkcji telefonu.

Belkin oferuje także model naramiennika przeznaczony dla amatorów sportów ekstremalnych. Jak zapewnia producent, etui EaseFit Armband w trakcie niebezpiecznych trików czy akrobacji, zabezpieczy telefon przed wypadnięciem, a włożenie i wyjęcie telefonu z pokrowca nie sprawia problemów.

Zarówno miłośnicy biegów, fitnessu, rowerów, czy sportów ekstremalnych w czasie treningu mogą słuchać muzyki, ponieważ etui umożliwia swobodny dostęp do gniazda słuchawek.

Partner - materiał

zobacz też inne etui

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.