Nowa kolekcja Reebok ZigLiteRun

Szukasz butów do treningu i jesiennych startów? Być może produkty z nowej kolekcji marki Reebok to coś dla ciebie. Dobrze znana linia ZigTech zyskała w tym sezonie nowy model - ZigLite Run. To uniwersalny but, który doskonale sprawdzi się podczas treningu, a także pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony podczas zawodów.

- Linia ZigTech zyskała w tym sezonie nowy model - ZigLite Run. To uniwersalny but, który doskonale sprawdzi się podczas treningu, a także pozwoli ci pokazać się z jak najlepszej strony podczas zawodów - zapewnia producent.

Kto będzie zadowolony?

Przedstawiciele marki są zgodni: przede wszystkim biegacze. Dlaczego? Podobno wszystko za sprawą nowej technologii.

- Zaprojektowana specjalnie do biegania, udoskonalona, lekka technologia ZigLite, wyposażona jest w oryginalną podeszwę ZigTech, która została stworzona tak, by zapewnić biegaczowi lżejsze i smuklejsze buty. Nowa konstrukcja podeszwy o podwójnej gęstości jest nie tylko niezwykle lekka i bardzo dynamiczna, ale zapewnia również korzyści, jakie daje podeszwa ZigTech: równowagę pomiędzy optymalnym wykorzystaniem energii oddawanej przy wybiciu a amortyzacją - wyjaśnia producent.

Lekkość

Waga 250g sprawia, że można traktować ten model jako treningowo-startowy, co było dość trudne przy wcześniejszych modelach ZigTech, ważących ponad 400g. Nieco lżejsze były modele ZigNano, ważące około 325g.

- ZigLite Run to jednak zupełnie nowa jakość, łącząca wszystkie zalety podeszwy ZigTech z niską wagą buta - zapewnia Reebok i dodaje: - Unikalna konstrukcja podeszwy w kształcie zygzaka zapewnia zarówno amortyzację w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, dając uczucie komfortu całej stopie. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby biegaczy, podeszwa została zaprojektowana tak, aby zwiększyć stabilność i przyczepność w czasie biegu. Wierzchnia część buta wykonana z lekkiej pojedynczej siateczki zapewnia odpowiednią wentylację i wsparcie, a dzięki liniowej strukturze dodatkowo dostosowuje się do elastyczności stopy, zapewniając komfort. Obuwie wyposażono ponadto w elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku.

Ciekawy design

- W Reebok staramy się rozwijać nasze najbardziej innowacyjne produkty, aby zaspokoić potrzeby konsumentów - mówi Michał Kępiński, Brand Activation Manager w Reebok Polska. - Obuwie ZigLite Run, dzięki lekkiej podeszwie ZigTech, dostarcza biegaczom zupełnie nowych doświadczeń w trakcie treningu. Kontrastujące kolory i unikalny design nadają butom świeżego i oryginalnego wyglądu - dodaje.

Oprócz nowości w kolekcji stworzonej wyłącznie dla biegaczy, linia Reebok Zigtech na jesień/zimę 2012 zawiera również modele typowo treningowe.

Jest i strój

Kolekcja Reebok.Kolekcja Reebok. fot. Reebok fot. Reebok

- Jako dodatek do obuwia przygotowaliśmy także kolekcję odzieży, zaprojektowanej specjalnie dla sportowców, którym oprócz funkcjonalności i wygody zależy również na zachowaniu dobrego wyglądu. Odzież wykonana jest przy użyciu włókien Celliant?, które wplecione w materiał zwiększają poziom tlenu w organizmie. Dodatkowo technologia PlayDry zapewnia regulację termalną ciała i odprowadza wilgoć z dala od skóry, dzięki czemu odzież jest idealna zarówno do biegania, jak i do podstawowego treningu - dodaje producent.

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty reebok

Więcej o: