Bezpłatne treningi dla kobiet, które chcą być aktywne!

Na początku września 2012 roku adidas przygotował specjalną aplikację women all sports team. To multidyscyplinarny program treningowy dedykowany wszystkim aktywnym kobietom, które łączy jedno - miłość do sportu. Zajęcia w ramach cyklu prowadzą profesjonalni trenerzy, znani sportowcy i ambasadorzy marki adidas. Program stanowi znakomitą kombinację techniki sportu wyczynowego z zapałem i entuzjazmem dziewczyn uprawiających sport amatorsko.

Dzięki nowej platformie każda uczestniczka ma szansę na doskonalenie się w wybranej dyscyplinie pod czujnym okiem profesjonalistów, otrzymania kompletu stroju z nowej kolekcji adidas jesień/zima 2012, a przede wszystkim na świetną, grupową zabawę i niezapomniane wrażenia.

- Kiedy trenuję ze znajomymi, koleżankami z zespołu czy z trenerem, czas płynie dużo szybciej, a ćwiczenia sprawiają mi większą przyjemność - mówi Maja Włoszczowska, ambasadorka adidas.

Aby wziąć udział w jednym z treningów, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny w zakładce ALL SPORTS TEAM na Facebooku. Wybrane kandydatki zostaną zaproszone na zajęcia ze specjalistami w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Nagrodą główną całego cyklu jest wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii. Do kraju samby pojedzie w przyszłym roku wraz osobą towarzyszącą, najbardziej wysportowana, aktywna i zaangażowana uczestniczka.

Bieganie z adidas all women sports.Bieganie z adidas all women sports. fot. adidas fot. adidas

Dotychczas odbyły się trzy treningi w ramach women all sports team. 8 września program zainaugurował trening biegowy. Zajęcia poprowadzili Dariusz Wieczorek - trener polskiej kadry pięcioboistek oraz Katarzyna Biłous, dietetyk i ekspert na blog.micoach.pl. 17 dziewczyn wzięło udział w ćwiczeniach, dyskusjach na temat prawidłowej diety i optymalnego odżywiania się oraz nawadniania przed i po treningu. Można było również skorzystać z profesjonalnego przyrządu do pomiaru ułożenia stopy podczas biegu oraz uzyskać wskazówki co do właściwego doboru obuwia.

W sobotę 15 września, na drugim treningu z sesji all sports team, dziewczyny miały okazję wziąć udział w zajęciach wspinaczki na sztucznej ścianie. Trening poprowadziła Marta Czajkowska, podróżniczka i doświadczona instruktorka wspinaczki skałkowej. Sześć uczestniczek uczyło się prawidłowych technik wspinania na różnych poziomach trudności.

W środę 19 września o godz. 11 w Klubie Warszawianka, czołowi polscy debliści, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski poprowadzili zajęcia tenisowe. Cztery uczestniczki miały okazję m.in. zmierzyć się z finalistami deblowego US Open z 2011 roku.

Następny trening, tym razem z fitnessu odbędzie się 29 września.

Więcej informacji:

www.facebook.com/adidaswomen

Więcej o: