Podziel się pasją aktywnego życia - rozwiązanie konkursu!

Kochani! Mamy zwycięzców konkursu Podziel się Pasją Aktywnego Życia - sprawdź czy wygrałeś! Być może już za kilka dni dotrze do Ciebie i Twojej przyjaciółki dotrze nagroda i już nie będzie miejsca na wykręcanie się od aktywności!

Dołącz do nas na Facebooku

Dwa tygodnie temu ogłosiliśmy konkurs, w którym poprosiliśmy Was o to, abyście napisał krótki tekst, jakim spróbowalibyście przekonać bliską przyjaciółkę do tego, by zaczęła ćwiczyć. Nagrodą w konkursie są 3 podwójne zestawy Powerade Zero z matą do ćwiczeń w gustownym pokrowcu. Oto zwycięzcy:

Beata z Leszna

W skrócie można tę dyskusję podsumować tak: "no w sumie chciałabym, ale nie mogę bo rodzina, dzieci, dom, praca - czasu brak."Włos mi się na głowie jeży, gdy słyszę coś takiego, bo wychodzi na to, że skoro biegam to: w domu pewnie mam syf, dziecko i mąż chodzą głodni i pachnący inaczej, synek sam odprowadza się do przedszkola, kot wyje do księżyca, bo micha pusta, a ja piękna, wypachniona sobie po ulicach latam za innymi biegaczami :) Chociaż nauczyłam się, że nie jestem niezastąpiona, że mogę przekazać część swoich obowiązków mężowi, to i tak doba ciągle za krótka, a sen jest towarem luksusowym. Bieganie uskrzydla i daje siły do walki z kolejnym dniem! Nie jestem wyrodną matką i okropną żoną, nie szkodzę rodzinie, a jedynie dbam o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne bo bieganie to relaks. Szczęśliwa kobieta, to szczęśliwy mężczyzna, który z nią jest! Koniec wymówek - czas brać się za siebie - TU I TERAZ!

Małgorzata z Gdyni

Cześć :-)Wiem, że czasami masz gorszy dzień i nie w głowie Ci jogging czy zumba, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Jeżeli poświęcisz trochę czasu na wyjście na spacer czy jogging, po jakimś czasie poczujesz się lepiej i znajdziesz więcej siły i chęci do spędzania aktywnie wolnego czasu. Dodatkowo zaczniejsz tracić kilogramy i uzyskasz świetną figurę która na pewno zwróci uwagę mężczyzn. Mam nadzieje że już ubierasz strój sportowy i zaraz idziemy pobiegać :-)

Dorota z Olsztyna

Teraz, gdy postanowiłam zmienić swoje życie potrzebuję byś mi towarzyszyła! Potrzebuję Twojego wsparcia rozmów z Tobą. Ponieważ obie nie mamy zanadto wolnego czasu w tygodniu, ćwicz ze mną! Raz dwa razy w tygodniu zamiast na piwo daj się wyciągnąć na wspólny wysiłek. Na dworze na plaży u Ciebie w domu! Potrzebuję Twojego wsparcia...

Gratulujemy! Nagrody już wysyłamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.