Szukasz butów do biegania? Może czas na nową technologię?

Coraz chętniej wychodzimy na zewnątrz, żeby się poruszać. Zacząłeś biegać i nie wiesz, jakie buty wybrać? Być może warto sięgnąć po buty nowej generacji...

- Chcesz biegać w takich samych butach co Leo Messi czy Katy Perry? Wszystkim aktywnym, którzy chcą się wyróżnić i biegać w oryginalnie zaprojektowanych, oddychających butach, proponujemy nowy model adidas ClimaCool? Seduction. Są superlekkie i zapewnią Ci wentylację 360 stopni w biegu - zapewnia producent.

Adidas twierdzi, że dzięki kanalikom umieszczonym w podeszwie oraz cholewce wykonanej w technologii ClimaCool? buty są wentylowane zarówno na górze, po bokach i od spodu. Stopa jest w nich klimatyzowana - od startu do mety. Dodatkowo podszewka COOLEVER pozwala na odprowadzenie nadmiernej wilgoci, zapewniając uczucie komfortu podczas biegu.

Podobno buty adidas ClimaCool? Seduction są ulubionymi butami biegowymi gwiazd: Lionela Messiego, Davida Beckhama, Derricka Rose, oraz Katy Perry. Jeśli dla kogoś w Was ma to jakiekolwiek znaczenie, to może warto spróbować?

Każdy z nich ma inną motywację. Messi trenuje, by dać z siebie wszystko na boisku, David - poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, Derrick - by pozostać w doskonałej formie, Katy - by sprostać oczekiwaniom fanów. Dzieli ich wiele: oczekiwania, nadzieje, marzenia ale łączy jeszcze więcej - pasja do biegania.

Cena butów: 499 PLN.

Inne modele z serii ClimaCool? znajdziesz również w serwisie Okazje.info, a to część z nich:

Partner - materiał

zobacz buty adidas climacool

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.