Brakuje Ci kompana do treningu? Jest facebook!

O 16 idę biegać, ktoś chętny? Jutro o 9 rano idę na jogę, kto się przyłączy? Takich statusów na facebooku znajdziemy coraz więcej. I dobrze, bo wreszcie nie będzie wymówki, że samemu to mi ciężko się zebrać. Jesienią i zimą trudno o lepszą motywację do trenowania.

Dołącz do nas na Facebooku

Lubisz ćwiczyć, ale szara aura nie wpływa na Ciebie najlepiej? A może od dawna nie trenujesz i zastanawiasz się jak to zmienić? Dzięki serwisom społecznościowym łatwiej będzie Ci znaleźć towarzystwo do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Pobiegamy razem?

Kochani, szukam partnera do biegania - mąż się zgodził, że może być facet ;). Mogę codziennie w godzinach 10-16, biegam w tempie 9.5-10 km/h, zazwyczaj 50-70 minut. Ktoś chętny?

Takie status Kasia ustawiła na swojej tablicy w zeszłym tygodniu. Od dwóch dni biega z kolegą i koleżanką.

- Zgłosiło się sporo osób, ale jedni są bardziej zaawansowani ode mnie, inni chcą zacząć. Z Krzyśkiem i Anią mamy podobne tempo, do tego możemy sobie trochę poplotkować. Dwa razy w tygodniu biegamy razem, przez resztę tygodnia jestem ja i moja muzyka - opowiada Kasia.

Idę biegać dziś o 14.00 w Łazienkach. Szukam towarzystwa

Piotrek umieszcza taki status prawie za każdym razem. Czasem się udaje, czasem nie, jednak dzięki temu udało mu się odświeżyć kilka dawnych znajomości, które od pewnego czasu funkcjonowały tylko w sieci. Twierdzi, że w ten sposób łączy przyjemne z pożytecznym.

Pływanie zamiast piwa

Postanowiłam, że w każdy piątek po pracy będę chodzić na basen. Za każdym razem chcę przetestować nowe miejsce. Ktoś przyłącza się do akcji?

Sylwia dba o zdrowy sposób odżywiania się, stara się być aktywna, ale przyznaje, że ostatnio trochę sobie odpuściła.

- Zaczęłam pracować w nowej firmie i co tu dużo mówić: rozleniwiłam się. Brakuje mi motywacji, lubię ćwiczyć z kimś, a nie sama, dlatego postanowiłam szukać ludzi, którzy mają podobny problem.

Znalazła trzy chętne koleżanki. Zawsze którejś z nich coś wypadnie, ale przynajmniej jedna może i stawia się na miejscu dzięki czemu Sylwia w każdy piątek ma zapewniony solidny trening, a potem nagradza się odnową biologiczną.

Szukasz kompana do squasha, gry w tenisa czy siatkówkę? Sam zamieść informację i nie wykręcaj się tym, że nie masz z kim zagrać. Twoi znajomi nie są zbyt chętni? Dołącz do nas i Rusz się!

Więcej o: