Hardcorowy Koksu opowie dlaczego warto jeść stejki!

Nie znać Roberta Burneiki to niemalże tak, jak nie wiedzieć kim jest Doda. Litewski kulturysta ma na swoim koncie mnóstwo nagród i wyróżnień, jednak w Polsce tak naprawdę stał się gwiazdą ze względu na filmy krążące w sieci, w których nakłania do jedzenia jak największej ilości stejków oraz ciężkiego treningu siłowego, bo przecież siła musi być! W przyszłym tygodniu Hardcorowy Koksu odwiedzi nasze studio!

Dołącz do nas na Facebooku

Chcesz wiedzieć, dlaczego Polakom ciężej przychodzi budowanie masy? A może interesują Cię różnice w treningu polskim i amerykańskim? Po jakie suplementy warto sięgać, by wspomóc ciężki trening i odpowiednio dobraną dietę? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach będziemy rozmawiać z Robertem 2 listopada.

Robert Burneika, w naszym kraju znany bardziej jako Hardcorowy Koksu, to postać już kultowa. Filmy, w których udziela rad, jak zbudować biceps i co jeść, by urosnąć, wciąż cieszą się sporym powodzeniem, a hasła takie jak: Nie ma opierd...nia się czy Siła musi być! weszły już na stałe do naszego słownika i są chętnie cytowane nie tylko na siłowniach. Oto szybka powtórka dla tych, którzy musieli się chwilę zastanowić:

 
Więcej o: