Każda kobieta chce, abyś to wiedział!

Czego chcą kobiety? Każdy facet, który to odkryje (i zastosuje!) natychmiast awansuje do statusu mężczyzny najbardziej pożądanego. Poznaj sekrety i pragnienia kobiet, a żadna ci się nie oprze.

Dołącz do nas na Facebooku

Sekret 1: Mężczyzna opiekuńczy jest sexy

Kobiety uwielbiają opiekuńczych mężczyzn zwłaszcza, gdy same potrzebują wsparcia. Nic tak nie podziała na smutną przedstawicielkę płci pięknej, jak ciepły gest i zainteresowanie jej problemami. Mile widziane są też pozytywne słowa i czyny kierowane do dzieci oraz zwierząt.

Sekret 2: Mężczyzna szarmancki jest sexy

Gdy między kobietą a mężczyzną zaczyna iskrzyć, eleganckie zachowanie z nutką tradycjonalizmu jest jak najbardziej na miejscu. Traktuj więc swoją wybrankę z galanterią: otwieraj jej drzwi pomieszczeń i samochodu, proponuj, że przyniesiesz coś do picia, a gdy marznie, zdejmij marynarkę (może być sweter) i okryj jej plecy. Psychologowie twierdzą, że kobiety lubią, gdy mężczyźni zachowują się jak gentlemani. Mamy nadzieję, że to nie przerasta twoich możliwości?

Sekret 3: Strój ma znaczenie

Moda się zmienia, ale dbałość o własny wygląd i ubranie zawsze są na topie. Panie zwracają uwagę na strój, w jakim przychodzisz na randkę pierwszą, drugą i... każdą kolejną. Nawet po latach małżeństwa doceniają, gdy ich partner dba o to, by prezentować się dobrze. Zła wiadomość jest taka, że różne kobiety, lubią różne style męskiego stroju. Niektóre uwielbiają obcisłe dżinsy, koszule i sportowe swetry, inne preferują marynarki i eleganckie spodnie. Sam musisz odkryć, jaki styl wywiera najlepsze wrażenie na twojej pani albo po prostu być sobą!

Sekret 4: Czerwień ma moc

Ta rada nie pochodzi od samych pań, ale od naukowców, którzy badali reakcje kobiet. Sam zdecydujesz, co z nią zrobisz. Podobno czerwień budzi w kobietach pożądanie. Jednak czerwony element stroju nie sprawi, że będziesz wyglądał na milszego lub lepiej wychowanego (patrz Sekret 2). O to musisz się już sam postarać.

Sekret 5: Staraj się

Nic tak nie chwyta kobiety za serce, jak dobry mężczyzna, który chce być jeszcze lepszy. Kobiety mają bzika na punkcie rozwoju wewnętrznego. Dlatego, gdy jesteś w paskudnym humorze, zły, zdenerwowany, powiedz to swojej partnerce. Odbierze cię jako człowieka wrażliwego, świadomego swoich emocji i chcącego nad nimi zapanować. Punkt dla ciebie.

Sekret 6: Nie zmieniaj jej świata

Gdy ona jest czymś zaaferowana, chce skorzystać nie z twoich rad, ale z twoich... uszu. Mężczyźni są z natury nastawieni na rozwiązywanie problemów, a kobiety na ich roztrząsanie. Dlatego nie zasypuj swojej wybranki własnymi pomysłami na uwolnienie się z kłopotu, ale po prostu jej wysłuchaj.

Sekret 7: Słuchanie nie wystarczy

Słuchaj, ale i reaguj. Gdy będziesz siedział z niezmiennym wyrazem twarzy, bez słowa, ona cię przejrzy: udajesz, że słuchasz. Niektórym kobietom zdarzają się przerwy w słowotoku. To właśnie momenty, w których powinieneś się uaktywnić i dać znać, że słuchasz. Jeszcze raz przypominamy: powstrzymaj się udzielania rad. "Tak mi przykro", "to musiało cię zdenerwować", "szkoda, że tak się stało" - powinny wystarczyć.

Sekret 8: Trzecia randka to nie klucz do sypialni

Trzecia randka kończąca się w łóżku to mit. Jeśli w niego wierzysz, możesz mieć kłopoty. Mężczyzna umawiający się na pierwszą randkę już jest gotowy na "lądowanie" w sypialni (inaczej przecież, by nie tracił czasu na randkę). Kobieta z reguły nie jest. Może nie być też po trzeciej i po szóstej randce. Czasami ta decyzja zapada sporo później i nie jest to wcale złe rozwiązanie. Podobno dwa miesiące poznawania się przed pójściem do łóżka to dobry pomysł. W tym czasie oboje zdążycie się przekonać, czy seks wzmocni wasz związek, czy mu się to nie uda. Chyba, że nie chodzi wcale o związek, prawda panowie? Pamiętajcie jednak, że prawie każda kobieta, która się z wami spotyka po cichu liczy na to, że się z nią zwiążecie, inaczej nie poświęcałaby swojego czasu na randki. Ależ się różnimy, prawda?

Sekret 9: Kobiety wolą dłuższą drogę do sypialni

Mężczyźni z reguły dążą do jak najszybszego seksu. Kobiety natomiast wolą dążyć do niego wolniej, bardziej romantycznie. I mężczyźni i kobiety chcą wspólnej gorącej nocy, to fakt, ale obie płcie w inny sposób do niego dojrzewają. Panie chcą najpierw poczuć się zrozumiane, kochane i bezpieczne, a to oznacza rozmowy, wspólnie spędzany czas, przytulanie. To ważny element gry wstępnej nie tylko przed pierwszym seksem w waszym związku. Warto o tym pamiętać.

Sekret 10: Bezpieczny seks podnieca bardziej

Zabezpieczenie się przed niechcianą ciążą powinno być tak samo ważne dla was obojga. Wykaż zatem zainteresowanie tą sprawą. Przemilczanie tematu z przekonaniem, że to babska sprawa, to fatalny pomysł, podobnie jak zadawanie pytań po stosunku: "zabezpieczyłaś się?". Wierz nam, wyjdziesz na nieodpowiedzialnego idiotę, którym nie warto się zajmować.

Sekret 11: Odkrywaj jej potrzeby

Kobieta, która kocha, chce dawać swojemu mężczyźnie przyjemność, ale chce też jej doświadczać. Dlatego spróbuj odkryć to, co ją najbardziej podnieca, co daje największą satysfakcję. Obserwuj jej oddech i to, jak się porusza, jak mruczy. Gdy czujesz, że błądzisz, pytaj, ale bardzo taktownie. Sam też możesz komunikować swoje potrzeby bez użycia słów, albo za ich pomocą. "Oszaleję z rozkoszy jeśli...............................(miejsce na wyartykułowanie swoich potrzeb)" powinno pomóc.

Sekret 12: Gdy nie staniesz na wysokości zadania

Sam wiesz, że czasami nie ma siły, która zmusi twojego "przyjaciela" do działania. Gdy tak się stanie, nie ma katastrofy - ty to wiesz, ale... ona w takiej sytuacji zaczyna się marwtić. Boi sie, że przestała cię podniecać, albo zrobiła coś, co ostudziło twój zapał. Jeśli przyczyną twojej słabości są kłopoty natury psychologicznej - stres, problemy w pracy - powiedz jej o tym, a będzie spokojna i uzna, tak jak ty, że to nie koniec świata.

Sekret 13: Lustrzane odbicia

To zabawne, ale kobiety okazują (nieświadomie!) to, co do ciebie czują, odzwierciedlając twój nastrój, a nawet gesty. Kochająca kobieta będzie zamawiać dla siebie twoje ulubione danie, ubierać się w twój ulubiony kolor, uśmiechać, gdy ty to robisz i krzyżować ramiona, gdy ty skrzyżujesz swoje. Gdy ona cię naśladuje, to znak, że dobrze się z tobą czuje i ci ufa.

Sekret 14: Magnetyczny T-shirt

Ona często nosi twoje koszule, swetry lub koszulki? Według naukowców, poprawia sobie tym nastrój, bo twój zapach ją odpręża i wprawia w doskonały humor.

Sekret 15: Komplementuj

Kobiety uwielbiają słyszeć, że wyglądają atrakcyjnie, a mężczyzna, który potrafi to powiedzieć głośno jest... atrakcyjny! Zyskasz dodatkowe punkty, jeśli sam potrafisz zauważyć (i powiedzieć to) nową sukienkę i to, jak fantastycznie wyglądają w niej jej nogi, pośladki, talia, czy piersi. Gdy będziesz milczał, ona sama będzie się dopraszać komplementów pytając: jak wyglądam? Jeżeli zagapiłeś się i ona właśnie przyszła do ciebie z takim pytaniem, chwal, podziwiaj, komplementuj! Rób to samo, gdy pokaże ci się w nowej, seksownej fryzurze albo, gdy ćwiczy i chudnie albo modeluje ciało. Robi to dla ciebie, więc doceniaj na głos jej starania.

Sekret 16: Nie bój się rozmów o was

Gdy ona chce porozmawiać o waszym związku, nie uciekaj, bo to nie znaczy, że chce z tobą zerwać. Kobiety lubią rozmawiać o tym, co was łączy, co dzieli, albo chociaż o tym, co was dotyczy. Nie unikaj takich rozmów. One także cementują wasz związek.

Sekret 17: Patrz w oczy

Ty czujesz się doskonale siedząc z nią ramię w ramię podczas rozmowy? Jej to może nie wystarczyć. Kobiety lubią patrzeć w oczy swojemu partnerowi - nie przez kamerę internetową, ale siedząc z nim twarzą w twarz. To dlatego, że wolą mieć z tobą bezpośredni kontakt wzrokowy. Spoglądanie sobie w oczy ma jeszcze jedną zaletę: gdy odbywa się podczas seksu, wzmacnia waszą więź.

Sekret 18: Nie przegap tego momentu

Skąd masz wiedzieć, że ona chce się z tobą związać? To proste - ona ci to powie. Panie w tej kwestii raczej mówią wprost. Dlatego bądź na to przygotowany. Musisz wiedzieć co masz zrobić, gdy usłyszysz: chciałabym się z tobą zestarzeć, mieć dzieci. Bądź gotowy odwzajemnić wyznanie, albo zakończyć znajomość.

Sekret 19: Miłość to prosta sprawa

Kobiety zawsze pragną miłości, ciepła, wsparcia i szarmanckiego zachowania, jednym słowem romantyzmu. Pragną tego od pierwszej randki, pragną i po 20 latach małżeństwa. Jeśli zależy ci na twojej partnerce, okazuj jej to w sposób, który lubi. Przynoś kwiaty bez okazji, organizuj wyjście na kolację tylko we dwoje, przylepiaj karteczki z miłosnym wyznaniem do jej książki lub lustra. To działa, przekonasz się o tym, gdy zgasną światła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.