Mr. Olympia już w ten weekend!

Największe i najważniejsze wydarzenie w kulturystyce już w ten weekend - walka o tytuł Mr. Olympia. Jak co roku do Las Vegas zjedzie się najwyższej klasy czołówka światowej kulturystyki. Jeśli chcesz zobaczyć niewyobrażalnie wyrzeźbione mięśnie, w ten weekend zapomnij o imprezowaniu.

Dołącz do nas na Facebooku

Główne zawody odbędą się w sobotę, ale cała impreza rozpoczyna się już dziś od konferencji prasowej i prezentacji uczestników, a zakończy niedzielnym seminarium.

Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach: Mr. Olympia, Ms. Olympia, Fitness Olympia, Figure Olympia, Bikini Olympia oraz 202 Showdown.

Główny konkursu rozpocznie się w sobotę 17 września o godzinie 19:00 czasu lokalnego (u nas to będzie niedziela 18 września, godzina 2:00 w nocy). Jeśli chcecie znać wyniki, na pewno będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo konkurs chwilę potrwa.

Najważniejsze wydarzenia tego weekendu to między innymi:

Gaspari Nutrition FLEX Bikini Model Search - Pokaz i konkurs dla Pań w bikini.

FLEX Pound4Pound Military Challange - Konkurs dla żołnierzy.

MEET The Olympians - spotkanie z fanami, rozdawanie autografów, zdjęć itp.

Olympia Superstar Seminar - wykład poprowadzi obecny Mr. Olympia - Jay Cutler oraz inni czołowi zawodnicy.

MHP's Olympia Strongman - konkurs dla strongmanów.

Największą publiczność zgromadzi jednak finał. W nim znów zobaczymy Polaka. Robert Piotrkowicz w zeszłym roku zajął ostatnie miejsce. Wiele osób twierdziło, że niezasłużenie. W tym roku dopiero na zawodach Tijuana Pro (9-11 września) uzyskał przepustkę do startu na Mr. O. Zajął tam trzecie miejsce. Pokonał między innymi Roberta Burneikę, który uplasował się dopiero na siódmym.

Faworytami tegorocznego konkursu są: Jay Cutler, Branch Warren, Kai Greene. Jednak wszyscy zawodnicy są w świetnej formie i do końca nie wiadomo, który zwycięży. Trzymamy oczywiście kciuki za jedynego Polaka. Mamy nadzieję, że tegoroczny występ Terminatora będzie udany.

Marzysz o dobrym planie treningowym na masę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.