FAT KILLER! 30 minutowy trening wzmacniająco-spalający

Agata to profesjonalna trenerka, pełna energii i motywacji do działania. Zaraża swoim pozytywnym nastawieniem! Specjalnie dla nas przygotowała 30 minutowy trening, który zawiera wszystkie elementy niezbędne do uzyskania szczupłej i wyrzeźbionej sylwetki. Na co Agata jest doskonałym przykładem. Wystarczy ci tylko 30 minut, do dzieła!

Agata na co dzień jest trenerką personalną i dietetyczką. Prowadzi autorskie zajęcia fitness. Ponadto uwielbia gotować i komponować smaczne i zdrowe diety dla swoich podopiecznych. Szuka zdrowym zamienników tych niezdrowych produktów, by móc cieszyć się ich smakiem bez wyrzutów sumienia. Trenuje, gotuje i przede wszystkim motywuje swoich podopiecznych, dzięki spod jej skrzydła wyszło wiele wiele metamorfoz.

 

Specjalnie dla nas i dla naszych czytelniczek Agata przygotowała 30 minutowy trening. Celem tego treningu jest wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie u wyrzeźbienie mięśnie oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej

 

Trening składa się z 3 głównych rund. Ich zadaniem będzie aktywować do pracy pośladki, uda, ramiona, mięśnie grzbietu oraz brzucha. Pomiędzy tymi 3 rundami czeka cię krótki, ale intensywny trening interwałowy, który ma za zadanie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i podkręcić metabolizm.

 

Po takim krótkim treningu interwałowym będziesz spalać kalorie jeszcze po zakończonym treningu. Nawet do 24 godzin. 

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.