FIBO 2011 - już wkrótce największe targi Fitness

Przeszło 560 producentów z 35 krajów, w 12 halach na powierzchni 74 720 metrów kw! Już za miesiąc w dniach  14-17 kwietnia 2011 w niemieckim Essen odbędzie się coroczna, uważana za najważniejszą w Europie impreza targowa, poświęcona tematyce fitness i wellness.

Przez cztery dni prezentowane będzie wszystko, co wiąże się z blisko i szeroko rozumianym fitnessem. Targi FIBO powinni odwiedzić wszyscy, którzy chcą się zorientować w aktualnych trendach rozwoju tej dziedziny sportu. Tylko uda się zobaczyć najnowsze urządzenia treningowe, dowiecie się o nowościach wellness, zobaczycie w co się ubierać na trening, jakie materiały i wzory ubrań są na topie, jaka muzyka sprzyja treningowi, oraz co jeść i jak jeść żeby optymalnie regenerować swój organizm. Będzie można wysłuchać wykładów i uczestniczyć w pokazach, albo zrobić sobie zdjęcie z najlepszymi kulturystami świata.

Jedno miejsce, jedna impreza, cztery dni - w Essen można spotkać wszystkich liczących się producentów branży fitness. W żadnym innym miejscu na świecie nie uda się tyle zobaczyć, bezpośrednio porównać i wypróbować całego asortymentu produktów ze świata fitness. Nigdzie indziej nie zdobywa się też tak wielu, nowych kontaktów.

Organizatorzy przewidują, że zobaczy je około 53.00 osób z ponad 90 krajów. Więcej informacji: www.fibo.de

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.