Milka i Oreo po raz kolejny dowodzą, że są Zgraną Parą. Jeszcze bardziej kakaowa tabliczka Milka z pokruszonymi ciastkami Oreo

Istotą Zgranych Par jest fakt, że razem można więcej i lepiej. Chcąc to podkreślić marka Milka prezentuje nowe połączenie najdelikatniejszej czekolady Milka i pokruszonego ciastka Oreo. Tym razem nadzienie jest mocno kakaowe. Oprócz nowości produktowej, marka przygotowała wyjątkową loterię rowerową, dzięki której każda osoba ma możliwość wygrania dwóch rowerów inspirowanych kultową Zgraną Parą Milka i Oreo. Czy Zgrane Pary mają już pomysł na spędzenie lata? Jeśli nie, to zachęcamy do udziału w loterii rowerowej - start już 2 maja!

Nie od dziś wiadomo, jaka? moc sprawcza? mogą? mieć dwoje kochających się? ludzi, zżyte ze sobą? babcia i wnuczka czy nastolatka ze swoim czworonogiem. Niesamowite tez?, że czasem z pozoru niepasujące do siebie osoby okazują? się? najlepszymi przyjaciółmi. Najważniejszą cechą zgranych par są? wyjątkowe więzi, które sprawiają?, że można więcej i lepiej, bo tworzą? je uzupełniające się elementy. Nieważne czy jest to przyjaciel, mama czy dziadek, ta druga istota sprawia, że powstaje nietuzinkowe połączenie wywołujące uśmiech na twarzy. Zgrane pary znaleźć możemy też w innych obszarach – taką idealną kombinację udało się stworzyć w przypadku najdelikatniejszej czekolady Milka i zabawnych ciastek Oreo, które zostały zamknięte w nowej tabliczce Milka Oreo Choco.

W zeszłym roku mieliśmy przyjemność zaprezentować zupełnie nowy format tabliczki Milka Oreo Sandwich, w której znajdują się całe ciastka Oreo. W tym roku robimy krok dalej i rozszerzamy

ofertę Zgranej Pary o kolejny wariant smakowy. Milka Oreo Choco to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy kochają bardzo kakaowe nadzienia - mówi Paulina Polubiec, Brand Manager Baltics & Milka, Mondelez Polska.

Idealne połączenie jak Milka i Oreo?

Zgrane Pary to inspiracja do połączenia nie tylko mocy delikatnej tabliczki czekolady i zabawnego ciastka, ale też do zaprojektowania wraz z firmą Plumbike wyjątkowych rowerów Milka i Oreo, które są idealnym pretekstem do wspólnej zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zbliżają się ciepłe dni i długie wieczory, a wraz z nimi większa ochota na uprawianie outdoorowych sportów, np. jazdy na rowerach.

Milka & OreoMilka & Oreo Milka & Oreo

Dlatego Milka i Oreo, chcąc uatrakcyjnić zgranym parom wspólne spędzanie czasu, uruchomiła loterię, w której każdy ma możliwość wygrania pary rowerów inspirowanych Milką i Oreo. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt Milka lub Oreo objęty promocją, zarejestrujesz zakup na www.loteriamilka.pl i zachowasz paragon. Loteria trwa od 2 maja 2019 do 16 czerwca 2019 roku. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie organizatora.

Bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak: czekolady: Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka: Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondel?z International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft Foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 r.