3 polskie marki sportowe, które powinnaś znać! Nowoczesne i oryginalne

Sportowe marki to nie tylko Nike, Reebok czy Adidas. Poznaj nasze polskie firmy zajmujące się produkcją ubrań na trening i zainspiruj się ich nieszablonową stylistyką!

Cardio Bunny

Cardio Bunny to polska marka sportowa dedykowana kobietom. Firma stawia na seksowne i modne ubrania na siłownię, które charakteryzują się nie tylko niezwykłą funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem. Każdy element stroju sportowego Cardio Bunny szyty jest w Polsce. Wysokiej jakości materiały oraz nieszablonowe fasony zapewniają komfort podczas ćwiczeń, znakomicie podkreślając atuty kobiecej sylwetki. Znakiem rozpoznawczym marki są legginsy z domieszką alg morskich, które w kontakcie ze skórą wspomagają walkę z cellulitem. 

 

Gym Hero

Gym Hero to marka stosunkowo młoda, bo założona w roku 2015. Głównym celem, który przyświeca firmie, jest przede wszystkim motywowanie do działania i pomoc w realizacji wyznaczonych celów. Gym Hero swoją ofertę kieruje do pań często wątpiących w swoje możliwości, lecz starających się wprowadzić do swojego życia jakieś zmiany. Ubrania sportowe produkowane przez markę mają zaspokoić wszystkie potrzeby współczesnych kobiet - nie tylko dotyczące komfortu w trakcie treningu, ale także estetyki wykonania każdego elementu.

Polska marka sportowa Gym HeroPolska marka sportowa Gym Hero www.instagram.com

Joy Fit Crew

Joy Fit Crew to marka stworzona przez projektantkę Karolinę Bidermann. Dedykuje ona swoje ubrania pasjonatkom sportu, dla których aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Joy Fit Crew słynie z innowacyjnych technologii (tj. tkaniny z wyciągiem z wąkrota azjatyckiego, który stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen i redukujących cellulit) oraz z wszechstronności, która pozwala na noszenie sportowych ubrań nie tylko podczas treningu, ale także na co dzień.  

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.