Koszulki i spodnie termoaktywne - idealne rozwiązanie na minusowe temperatury

Przygotuj się na mroźną pogodę i sięgnij po odzież termiczną, która pozwoli ci przetrwać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach! Mamy dla fajne modele koszulek z długim i krótkim rękawem oraz spodnie. Sprawdź!

Koszulki długi rękaw

Wydaje ci się, że tylko w gruby, wełniany sweter lub wiele warstw ubrań zapewni ci ciepło? Zaufaj odzieży termicznej, która mimo tego, że jest raczej cienka, zapewni ci maksimum ciepła nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Dzięki specjalnym bluzkom, możesz zrezygnować z ubioru na tzw. cebulkę, który przy pokonywaniu dłuższych dystansów staje się tylko uciążliwy. Jeśli wybierasz się w góry pamiętaj, że musisz liczyć każdy kilogram, który dźwigasz, a ubranie potrafi dużo ważyć, zwłaszcza ciepłe. W takim wypadku odzież termiczna jest niezbędna. Zamień bluzy i swetry na rzecz lekkich bluzek, a poczujesz różnicę!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Koszulki krótki rękaw

Mimo, że koszulka z długim rękawem może wydawać się bardziej funkcjonalna, model z krótkim rękawkiem również spełni swoją rolę. Jeśli będziesz się obawiać, że T-shirt  termiczny nie wystarczy i zmarzniesz, zawsze możesz założyć bluzę na wierzch. Koszulka wykonana jest z cienkiego, bezszwowego materiału i idealnie przylega do ciała, więc praktycznie jej nie poczujesz. Wybierz modele w klasycznych lub intensywnych barwach - w każdej wersji będziesz wyglądać dobrze!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Legginsy

Słyszałaś, że najwięcej ciepła ucieka przez stopy? Zadbaj o ich ocieplenie dzięki funkcjonalnym legginsom, które nawet w największe mrozy zapewnią ci komfort. Są na tyle cienkie, że bez problemu założysz je pod jakiekolwiek spodnie. Na dodatek idealnie przylegają do ciała, więc nie będą ci przeszkadzać, ani ograniczać ruchów. Zadbaj o siebie podczas zimowych wędrówek i zaopatrz się w funkcjonalną bieliznę termiczną. Naprawdę warto!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej ubrań termoaktywnych na mroźną pogodę znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Agora SA