Outhorn - wytrzymałe torby sportowe i funkcjonalne plecaki idealne na trening

Przygotuj się na trening najlepiej jak możesz! Sięgnij po pakowne i wytrzymałe torby oraz plecaki, w które schowasz najpotrzebniejsze rzeczy. Marka Outhorn ma dla ciebie świetne propozycje. Sprawdź!

Torby sportowe

Potrzebujesz torby sportowej? Propozycje marki Outhorn z pewnością przypadną ci do gustu. Zanim jednak zaczniesz rozglądać się za odpowiednim modelem, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Po pierwsze, odpowiedz sobie na pytanie ile rzeczy potrzebujesz ze sobą zabrać. Torba sportowa może być mała, duża, a nawet bardzo duża. Jednak tak określane rozmiary to pojęcie względne, dlatego możesz zetknąć się z takimi oznaczeniami jak: 25l, 30l, 50l itd. Do modelu o pojemności 30l bez problemu zmieścisz strój do ćwiczeń i  butelkę z wodą. Taki model w zupełności ci wystarczy, jeśli chodzisz na siłownię lub zajęcia fitness.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Plecaki

Wizyta na siłowni wymaga odpowiedniego przygotowania. Wybranie specjalnego stroju do ćwiczeń, dodatków takich jak bidon czy ręcznik nie wystarczy. Oprócz tego musisz wybrać coś, w co bez problemu wszystko spakujesz. Przyda ci się do tego pakowny, wytrzymały plecak marki Outhorn. Średni, sportowy model w zupełności wystarczy. Sportowy plecak średniej wielkości w zupełności wystarczy. Pojemne przegrody zapinane na zamek bez problemu zmieszczą twój ręcznik, butelkę wody i strój na zmianę. W niektórych plecakach znajdują się małe kieszonki po bokach - tam schowasz takie drobiazgi jak klucze czy chusteczki.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Torby i plecaki

Torby i plecaki marki Outhorn dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, więc na pewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Czerń czy granat to klasyk, ale jeśli chcesz chcesz sięgnąć po odważniejsze barwy, wybierz turkus lub róż. Z takimi dodatkami nie opuścisz żadnego treningu!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej toreb i plecaków idealnych na trening znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.