Gumy treningowe i rollery - niedrogie akcesoria do ćwiczeń w domu

Sięgnij po niedrogie, ale jakże przydatne akcesoria do ćwiczeń w domu. Gumy treningowe i rollery to absolutny must-have każdego miłośnika fitness! Sprawdź nasze propozycje za rozsądną cenę.

Gumy treningowe

Na pierwszy rzut oka ten sprzęt wygląda jak najzwyklejszy kawałek gumy, ale tak naprawdę jest to bardzo skuteczny i niedrogi przyrząd treningowy. Gumowa taśma występuje zazwyczaj w formie opaski o różnej szerokości i służy do naciągania. Za pomocą tylko tego jednego dodatku możesz trenować różne partie mięśni. Taśma treningowa coraz częściej dostępna jest na siłowniach i w klubach fitness, ale w bardzo prosty sposób i ty możesz się w nią zaopatrzyć, w każdym sklepie sportowym. Guma treningowa pomoże ci ćwiczyć mięśnie rąk, nóg, brzucha, a nawet pleców! Nie czekaj i zaopatrz się w ten świetny sprzęt. Co najważniejsze - twój portfel na pewno na tym nie ucierpi.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Rollery

Akcesoria do ćwiczeń to nie tylko gumy, ciężarki czy ławeczki. Czasem trzeba również pozwolić sobie na relaks, co również jest częścią aktywności fizycznej, a do tego najbardziej odpowiedni będzie tzw. roller. Masaż wykonywany za jego pomocą ułatwia rozbicie zgrubień powstałych na tkance oraz wzmaga produkcję kolagenu. Zapobiega to przede wszystkim pojawianiu się bólu i chroni przed kontuzjami. Ponadto, dzięki rollerowi zwiększysz ruchomość stawów oraz poprawisz kurczliwość mięśni. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz skrócić proces regeneracji organizmu po treningu.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Mix akcesoriów

Jeśli już znasz zastosowanie obydwu sprzętów, pora wybrać ich rodzaj oraz wygląd! Gumy dostępne są w wielu rozmiarach, długościach i kolorach. Tak samo rollery, oprócz ich wielkości, zwróć uwagę na ich fakturę. Wałeczki z wypustkami będą działać zupełnie inaczej niż te o gładkiej powierzchni. Wybierz odpowiednie dla siebie!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej przydatnych akcesoriów do ćwiczeń w domu znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.