Ćwicz swoją wytrzymałość bez wychodzenia z domu! Orbitreki na każdą kieszeń

'Nie mam czasu na siłownię' - na pewno bardzo często zdarza ci się to mówić. Od teraz nie będziesz miała żadnej wymówki! Dzięki temu sprzętowi możesz uzyskać wymarzoną sylwetkę bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Orbitrek należy do tych urządzeń, które na szczęście można posiadać w domu. Zanim jednak zaopatrzysz się w ten świetny sprzęt, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Jeśli zależy ci na bezawaryjnym i bezpiecznym orbitreku, spójrz przede wszystkim na cenę. Dobry sprzęt jest niestety dość drogi i jego cena może wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Ponadto, urządzenie musisz dopasować do swoich możliwości treningowych. Jeśli chcesz po prostu utrzymać dobrą formę, wystarczy, że sięgniesz po model z podstawowymi funkcjami, a taki kosztuje nawet 400 zł.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Orbitrek świetnie nadaje się nie tylko na zwykły trening, ale również na rozgrzewkę. Ta świetna maszyna treningowa pozwala na rozgrzanie zarówno górnych, jak i dolnych części ciała. Co ważne, angażuje do pracy także mięśnie brzucha! Jeśli masz obawy o jakiekolwiek kontuzje, nie musisz się tym martwić, bo sprzęt nie obciąża stawów i jest wręcz idealny dla tych osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy. Pamiętaj, że podczas ćwiczeń na orbitreku musisz zachować odpowiednią postawę - wciągnij brzuch, wyprostuj plecy i staraj się patrzeć cały czas przed siebie. Satysfakcja z treningu gwarantowana!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Jeśli bardzo ci zależy na zgubieniu tkanki tłuszczowej warto, abyś sięgnęła właśnie po orbitrek. Ten sprzęt jest idealny do wykonywania treningu interwałowego! Mimo, że taki rodzaj wysiłku wymaga większego zaangażowania, aby spalić tą samą ilość kalorii niż w przypadku innych ćwiczeń, gwarantujemy, że przy regularnych treningach zobaczysz różnicę! Zainwestuj w sprzęt, dzięki któremu osiągniesz wymarzoną sylwetkę bez wychodzenia z domu.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej funkcjonalnych orbitreków znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.