Modne worki sportowe - pojemna i wygodna alternatywa dla plecaka

Zrezygnuj z nieporęcznej torby lub dużego plecaka i sięgnij po równie pojemny, ale o wiele zgrabniejszy worek sportowy, w który spakujesz co tylko zechcesz. Sprawdź!

Adidas

Wbrew pozorom wizyta na siłowni wymaga odpowiedniego przygotowania. Musisz wybrać specjalny strój do ćwiczeń, dodatki takie jak bidon czy ręcznik, a następnie spakować to wszystko w pojemny worek. Jest to świetna alternatywa dla zbyt dużego plecaka, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać ci się niepraktyczna, bo jakim cudem w tak małym worku można cokolwiek zmieścić? Propozycje takich marek jak: Adidas, Puma czy New Balance z pewnością spełnią twoje oczekiwania. W sportowy worek bez problemu spakujesz ręcznik, butelkę wody i strój na zmianę, a nawet klucze czy chusteczki.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Puma

Od teraz masz o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o spakowanie się na siłownię. Kiedy torba sportowa nie wchodzi w grę, a plecak okazuje się zbyt duży sięgnij po zgrabny, bardzo pakowny worek! Posiada wiele zalet: jest lekki, ma ściągacz, dzięki któremu nie pogubisz swoich drobiazgów, a za sprawą przymocowanych sznureczków możesz zarzucić go na plecy. Worek ma jeszcze coś, co daje mu przewagę - jest na tyle plastyczny, że bez problemu schowasz tam mnóstwo potrzebnych rzeczy, mimo tego, że wielkością znacznie odbiega od plecaka. Sięgnij po modele w najmodniejszych kolorach sezonu - będziesz zachwycona!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

New Balance

Stylowy, pakowny worek to niezbędnik miłośnika wszelkiej aktywności fizycznej. Bez żadnego wysiłku zabierzesz go na siłownię, zajęcia fitness czy trening w plenerze. Jest bardzo lekki i mimo swoich niedużych rozmiarów pomieści wszystko czego w danej chwili potrzebujesz. Propozycje od znanych, sportowych marek na pewno przypadną ci do gustu. Wybierz worek, który najbardziej ci odpowiada i ciesz się udanym treningiem!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów 

Więcej pojemnych i stylowych worków sportowych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Agora SA