Wybrano kolor roku 2019! Zobacz ubrania sportowe w odcieniu Living Coral

Instytut Pantone wybrał kolor roku 2019. Najbliższe dwanaście miesięcy należeć będzie do energetyzującej barwy Living Coral. Zobaczcie buty oraz ubrania sportowe w tym odcieniu i zainspirujcie się najmodniejszym kolorem roku!

Living coral to kolor energetyczny, żywy i ciepły. Znakomicie sprawdzi się on w sportowych stylizacjach, które dzięki jego dynamicznemu charakterowi, zmotywują nas do wysiłku i napełnią pozytywną energią. Living Coral to odcień, który znakomicie wpisuje się w fitnessowe trendy ostatnich lat. Kobiecy i wyrazisty, będzie świetnie współgrał z każdym sportowym zestawem. Zobaczcie buty sportowe w najmodniejszym kolorze roku i jeszcze dziś zainwestujcie w tę inspirującą barwę!

Buty sportowe Living CoralButy sportowe Living Coral fot. Shutterstock

Instytut Pantone przedstawia Living Coral jako: towarzyski i porywający, którego wciągający charakter zachęca do beztroskiej aktywności. Barwa ta jest kwintesencją oryginalności i pomysłowości. Intensywna, wyrazista i energetyzująca, świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Obecnie w sklepach internetowych znajdziemy wiele ubrań i akcesoriów sportowych w odcieniu Living Coral. Zobaczcie wybrane przez nas modele - niektóre nawet o 50% taniej!

Ubrania sportowe Living CoralUbrania sportowe Living Coral fot. Shutterstock

Więcej o: