Wybrano kolor roku 2019! Zobacz ubrania sportowe w odcieniu Living Coral

AT
21.12.2018 09:00
Kolor roku 2019 Living Coral

Kolor roku 2019 Living Coral (fot. Shutterstock)

Instytut Pantone wybrał kolor roku 2019. Najbliższe dwanaście miesięcy należeć będzie do energetyzującej barwy Living Coral. Zobaczcie buty oraz ubrania sportowe w tym odcieniu i zainspirujcie się najmodniejszym kolorem roku!

Living coral to kolor energetyczny, żywy i ciepły. Znakomicie sprawdzi się on w sportowych stylizacjach, które dzięki jego dynamicznemu charakterowi, zmotywują nas do wysiłku i napełnią pozytywną energią. Living Coral to odcień, który znakomicie wpisuje się w fitnessowe trendy ostatnich lat. Kobiecy i wyrazisty, będzie świetnie współgrał z każdym sportowym zestawem. Zobaczcie buty sportowe w najmodniejszym kolorze roku i jeszcze dziś zainwestujcie w tę inspirującą barwę!

Buty sportowe Living CoralButy sportowe Living Coral fot. Shutterstock

Instytut Pantone przedstawia Living Coral jako: towarzyski i porywający, którego wciągający charakter zachęca do beztroskiej aktywności. Barwa ta jest kwintesencją oryginalności i pomysłowości. Intensywna, wyrazista i energetyzująca, świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń. Obecnie w sklepach internetowych znajdziemy wiele ubrań i akcesoriów sportowych w odcieniu Living Coral. Zobaczcie wybrane przez nas modele - niektóre nawet o 50% taniej!

Ubrania sportowe Living CoralUbrania sportowe Living Coral fot. Shutterstock

Więcej o: