Niedroga i funkcjonalna odzież termiczna - niezbędny dodatek na wypad w góry

Czeka cię wypad w góry? A może po prostu niska temperatura daje ci się we znaki? Nie daj się panującym mrozom i sięgnij po odzież termiczną, która zapewni ci komfort nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawdź!

Bluzki

Wydaje ci się, że może być ci ciepło tylko w grubym, wełnianym swetrze lub w wielu warstwach ubrań? Zaufaj odzieży termicznej, która mimo tego, że jest raczej cienka, zapewni ci maksimum ciepła nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Dzięki specjalnym bluzkom, możesz zrezygnować z ubioru na tzw. cebulkę, który przy pokonywaniu dłuższych dystansów staje się tylko uciążliwy. Pamiętaj, że podczas wyprawy w góry musisz liczyć każdy kilogram, który dźwigasz, jeśli nie chcesz się szybko przemęczyć, a ubranie potrafi dużo ważyć, zwłaszcza ciepłe. W takim wypadku odzież termiczna jest niezbędna. Zamień bluzy i swetry na rzecz lekkich bluzek, a poczujesz różnicę!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Bluzy

Te cienkie bluzy, wyglądające z zewnątrz na zwykłe ciuchy, tak naprawdę robią dużą robotę! Są idealne na trening na świeżym powietrzu czy zimową wycieczkę. A to wszystko przez materiał, z którego są wykonane. Miękki mikropolar zatrzymuje ciepło wytwarzane przez ciało o wiele lepiej niż jakakolwiek inna dzianina, dlatego tak dobrze sprawdza się w sezonie jesienno-zimowym. Bez dwóch zdań stanowi idealną bazę zimowej stylizacji. Wystarczy założyć pod nią koszulkę i gotowe! Bluzki, jak i bluzy mają wyraziste, modne kolory. Aż chce je się cały czas nosić!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Legginsy

Słyszałaś, że najwięcej ciepła ucieka przez stopy? Zadbaj o ich ocieplenie dzięki funkcjonalnym legginsom, które nawet w największe mrozy zapewnią ci komfort. Są na tyle cienkie, że bez problemu założysz je pod jakiekolwiek spodnie. Na dodatek idealnie przylegają do ciała, więc nie będą ci przeszkadzać, ani ograniczać ruchów. Zadbaj o siebie podczas zimowych wędrówek i zaopatrz się w funkcjonalną bieliznę termiczną. Naprawdę warto!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej ciepłych ubrań termicznych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.