Legginsy 3/4, z wysokim stanem czy klasyczne? Podpowiadamy jakie wybrać!

Czuj się komfortowo podczas treningu! Sięgnij po wygodne, dopasowane legginsy sportowe 3/4 , z wysokim stanem lub klasyczne. Podpowiadamy jakie wybrać najlepiej! Sprawdź.

Legginsy 3/4

Trening nie może być udany bez odpowiedniego stroju sportowego, bo w dużej mierze to od niego zależy czy będziesz czuła się komfortowo podczas ćwiczeń. Pomożemy ci wybrać takie legginsy, które zapewnią ci wygodę niezależnie od uprawianego sportu! Model z nogawkami o długości 3/4 jest dość specyficzny. Nie nadaje się niestety dla osób niskich, bo takie legginsy tylko skracają nogi i poszerzają łydkę. Jeśli jesteś wysoka i nie masz umięśnionej sylwetki, jak najbardziej możesz wybrać model 3/4. Krótsze nogawki mają to do siebie, że podwijają się do góry, co może stać się uciążliwe podczas intensywnych ćwiczeń.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Legginsy z wysokim stanem

Model z wysokim stanem jest chyba najbardziej lubiany. Nic dziwnego! Sylwetka prezentuje się w takich legginsach fenomenalnie. Podwyższony stan wydłuża optycznie nogi, podkreśla talię i sprawia, że jest jeszcze smuklejsza! Ale nie tylko krój może poprawić wygląd twojej sylwetki i podkreślić w niej to co najlepsze. Wzory i kolory również mają w tym swój udział! Wybierz legginsy z grubymi paskami lub kolorowymi wstawkami po bokach. Twoje nogi będą wyglądać na jeszcze szczuplejsze. Legginsy z wysokim stanem mają jeszcze jeden plus - możesz się w nich schylać i podskakiwać bez skrępowania, bo dzięki idealnemu dopasowaniu nie zsuną ci się z bioder.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Legginsy klasyczne

Jeśli poprzednie modele nie przypadły ci do gustu, zawsze możesz postawić na klasykę. Proste legginsy z długimi nogawkami bez wysokiego stanu również nie zawiodą cię podczas ćwiczeń. Materiał, z którego są wykonane zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, więc twoja skóra cały czas oddycha, a ty czujesz się komfortowo. Sięgnij po najmodniejsze modele i ciesz się udanym treningiem!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej legginsów sportowych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.