Najlepsze legginsy na trening - funkcjonalne modele w dobrej cenie

Zapomnij o treningu w wyciągniętych spodniach dresowych. Od teraz tylko legginsy spełnią twoje oczekiwania i zapewnią ci stuprocentowy komfort. Przekonaj się sama!

Trening bez odpowiedniego stroju nie może być udany, dlatego przed przystąpieniem do ćwiczeń, zaopatrz się w legginsy, dzięki którym będziesz jeszcze bardziej chętna do działania! Zanim jednak wybierzesz odpowiedni model, musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, pamiętaj, że wygląd to nie wszystko i nawet, jeśli legginsy prezentują się obłędnie, nie znaczy to, że nie zawiodą cię podczas treningu. Po drugie, wbrew pozorom marka jest ważna, dlatego sięgaj tylko po te firmy, które znają się na tym co robią i zagwarantują ci legginsy do ćwiczeń najwyższej jakości.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Po ważnych aspektach dotyczących wyglądu i marki, czas na coś, czego nie widać gołym okiem, ale co jest równie istotne. Oczywiście mowa tutaj o niczym innym, jak o materiale. Musi być przede wszystkim elastyczny i oddychający. Legginsy z dodatkiem lycry zapewnią ci swobodę ruchów, a przez odpowiednią cyrkulację powietrza będziesz mogła cieszyć się 'suchym' treningiem, aż do jego końca. To jednak nie wszystko! Za godne uwagi uważane są tzw. modele bezszwowe. Grube szwy często się odciskają, tworząc niekomfortowe i nieestetyczne pręgi.  Dzięki specjalnym legginsom możesz o tym zapomnieć!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Mówi się, że czarny wyszczupla, a biały wręcz przeciwnie - potrafi zbytnio uwydatnić sylwetkę. W takim razie po jaki kolor sięgnąć, aby czuć się jak najlepiej?  Tak naprawdę wszystko zależy od ciebie. Jeśli lubisz klasykę, załóż czarne lub granatowe legginsy - koniecznie z wysokim stanem! Taki model podkreśli talię i optycznie wydłuży nogi. To samo dotyczy intensywnych kolorów. Trening w towarzystwie czerwonych lub pomarańczowych legginsów będzie jeszcze przyjemniejszy!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej legginsów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.