Niezbędne dodatki eleganckiego mężczyzny - torba, pasek, portfel

Praktyczna torba, elegancki pasek i pojemny portfel to niezbędne dodatki każdego mężczyzny. Specjalnie dla ciebie wybrałyśmy modele, na które warto zwrócić uwagę. Sprawdź!

Torby

Wydaje ci się, że torba jest dla ciebie zbędna? Nic bardziej mylnego! Stylowe modele wykonane ze skóry prezentują się bardzo elegancko i są ciekawym zwieńczeniem każdej stylizacji. Ten praktyczny dodatek przyda się chociażby wtedy, kiedy będziesz potrzebował wziąć laptop i inne potrzebne materiały do pracy. Aktówka lub torba jest nie tylko zgrabna i elegancka, ale także pojemna. Niektóre modele oprócz rączki, posiadają również długi pasek, który okaże się przydatny w wielu sytuacjach.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Paski

Pasek to jeden z tych męskich dodatków, bez którego naprawdę trudno się obejść. Oprócz praktycznej funkcji, pełni również tą ozdobną. Najbardziej rozchwytywanym modelem jest ten wykonany ze skóry - nie dość, że prezentuje się bardzo elegancko, to wytrzymały materiał sprawi, że posłuży ci na lata. Zwolennicy minimalizmu powinni sięgnąć po pasek o gładkiej fakturze, najlepiej w kolorze czarnym. Taki model idealne komponuje się zarówno z jeansami, jak i eleganckimi spodniami w kant.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Portfele

Wybór idealnego portfela to nie lada wyzwanie. Powinien mieć odpowiednią ilość przegródek na karty, miejsce na monety i banknoty. Męskie portfele znacznie różnią się od damskich, zwłaszcza gabarytem. Większość mężczyzn chowa portfel do kieszeni,  dlatego powinien on mieć taki rozmiar, który bez problemu się tam zmieści. Niestety podczas ciągłego ocierania się o materiał, ten praktyczny dodatek może bardzo łatwo się zniszczyć. Aby tego uniknąć, zainwestuj w model wykonany ze skóry naturalnej, który jest znacznie bardziej wytrzymały od innych tworzyw. Tym sposobem będziesz mógł go zatrzymać na dłużej.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej eleganckich dodatków znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.