Nike Air - hit wszech czasów wśród sneakersów. Stylowe modele na co dzień

Sięgnij po stylowe Nike Air Max i wyróżnij się z tłumu! Kilkanaście świetnych modeli w najmodniejszych kolorach już na ciebie czeka. Sprawdź!

Air Max

Odkąd w 1987 roku światło dzienne ujrzały sneakersy Nike Air Max 1, rynek butów sportowych diametralnie się zmienił. Wszystko za sprawą widocznej, przezroczystej poduszki, która bardzo szybko stała się znakiem rozpoznawczym całej serii Air Max. Rewolucyjny system Air stworzył w latach 80. Marion Frank Rudy. Wszystko opiera się na przezroczystej poduszce umieszczonej w podeszwie, która miała za zadanie amortyzować wstrząsy, chroniąc przy tym stawy i mięśnie biegaczy. Dopiero projektant Tinker Hatfield zmodyfikował wygląd obuwia tak, aby najważniejszy element sneakersów był widoczny. Tym sposobem poduszka służy również jako designerski dodatek.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Air Max 95

Nowoczesna technologia została również wykorzystana w najnowszych propozycjach marki Nike. Niecodzienny design sneakersów Air Max 95 jest doceniany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Od tradycyjnego modelu różnią się tym, że poduszki umieszczone są zarówno na tylnej i przedniej części podeszwy, co zdecydowanie wpływa na komfort w ich noszeniu. Mimo, że minęło ponad 30 lat od premiery systemu Air Max, on nadal nie ma sobie równych. I nie chodzi tu tylko o technologię, ale także o design. Ich charakterystyczny wygląd sprawia, że trudno oderwać od nich wzrok. 

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Air Max 97

Najnowszym modelem z najsłynniejszej serii Nike jest Air Max 97, który pojawił się na rynku zaledwie rok temu. Nie trzeba było długo czekać, aby te designerskie sneakersy stały się hitem. Model Air Max 97 może się poszczycić nie tylko ciekawym wyglądem, ale przede wszystkim pełnowymiarową poduszką w podeszwie. To jest dopiero rewolucja!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej sneakersów Nike znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.