Buty sportowe Asics - najlepsze modele uwielbiane przez mężczyzn

Buty od firmy Asics to jedne z nielicznych, które nadają się zarówno na trening, jak i na co dzień. Nic dziwnego, że mężczyźni tak za nimi przepadają. Poznaj 3 modele, w które warto zainwestować.

Tiger Gel-Lyte

Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie modne, a przede wszystkim wygodne buty sportowe. Sneakersy marki Asics to nie tylko świetny design, ale również kolory idealnie wpisujące się w aktualne trendy. Japońska firma sportowa ma w swoim asortymencie wiele przykuwających wzrok modeli, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającemu mężczyźnie. Ich flagowym modelem jest nic innego jak Tiger Gel-Lyte - absolutny światowy hit! Wyprofilowana podeszwa zapewni ci niesamowity komfort, a ciekawy design pozwoli wyróżnić się z tłumu!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Onitsuka Tiger

Czy wiesz, że firma Asics powstała prawie 70 lat temu? Przecz ten czas zdążyła umocnić swoją pozycję na rynku. Zanim jednak marka stała się popularna, funkcjonowała pod nazwą Onitsuka. Właśnie stąd wzięła się nazwa jednego z modeli butów. Znakiem charakterystycznym Asics są krzyżujące się paski, które są umieszczone po bokach sneakersów. Pierwszy raz zostały użyte podczas produkcji słynnego modelu Mexico 66. Ideą marki (oczywiście oprócz produkcji najlepszych jakościowo butów sportowych) jest osiągnięcie i utrzymanie równowagi pomiędzy ciałem, a duchem sportowca, bez względu na poziom jego zaawansowania w uprawianym sporcie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Gel-Lyte III

Firma Asics znana jest przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości obuwia biegowego, charakteryzującego się niezwykle zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Weźmy pod lupę model Gel-Lyte III, który może poszczycić się tzw. rozdzielonym językiem. Dzięki niemu buty są niezwykle wygodne - bez problemu pokonasz w nich wiele kilometrów. Jednym słowem, model Gel-Lyte III to genialne buty na każdą okazję!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej butów sportowych marki Asics znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.