Prezentacja nowego modelu stanika sportowego Reebok PureMove Bra, który ćwiczy razem z Tobą! [RELACJA MYFITNESS]

Reebok w ramach nowej kampanii Be More Human i prezentacji innowacyjnego modelu stanika sportowego PureMove Bra zabrał nas na inspirujące spotkanie do Paryża! Event miał na celu promowanie silnych i wspaniałych kobiet, które połączyła miłość do sportu. Oczywiście nie zabrakło atrakcji, dzięki którym uczestniczki mogły przetestować nowy model biustonosza.

Event odbył się 30-31 sierpnia w mieście pełnym miłości, Paryżu. Było to inspirujące spotkanie kobiet z całej Europy, które łączy pasja, wspaniała energia i siła. Głównym punktem spotkania była prezentacja nowego modelu biustonosza sportowego PureMove Bra, który niczym druga skóra przylega do ciała. Reaguje na intesnywność ćwiczeń, podczas spokojnych ruchów jest miękki, a w trakcie dynamicznych ruchów – twardnieje. My również zwróciłyśmy uwagę na jego wygląd! Biustonosz urzekł nas swoją elegancją i minimalizmem.

Reebok PureMove BraReebok PureMove Bra Juliette DENIS

Na evencie w Paryżu pojawiła się spora grupa z Polski. Nie zabrakło ambasadorek marki Reebok Joanny Jędrzejczyk, Julii Wieniawy i Kasi Bigos. Miałyśmy okazję wspólnie trenować z Kasią Rain, Patrycją Wieją, Patrycją Rublewską, Aliną Matuszek oraz Dominiką Cudą. Każda jest zupełnie inna, ale wszystkie łączy niesamowita energia, siła i pasja! 

 

Uczestniczki eventu Reebok mogły przetestować najnowszy biustonosz PureMove Bra podczas dwóch treningów - intensywnych ćwiczeń interwałowych HIIT lub podstaw boksu na ringu!

Event Reebok w ParyżuEvent Reebok w Paryżu Juliette Denis

Nowy model biustonosza wyposażony jest w innowacyjną technologię Motion Sense. Polega ona na tym, że w tkaninie stanika zastosowano tzw. płyn zagęszczony ścinaniem (STR - Shear Thickening Fluids). Jest to specjalny roztwór o żelowej konsystencji, który przy spokojnych ruchach staje się płynny, a przy szybkich, bardziej dynamicznych, twardnieje. Dzięki temu stanik dopasowuje się do kształtu piersi i reaguje na intensywność ćwiczeń.

Event Reebok w ParyżuEvent Reebok w Paryżu Juliette DENIS

Dzień, pełen atrakcji, poznania inspirujących kobiet oraz treningu, zakończył się w bardzo urokliwym miejscu Palais de Tokyo z widokiem na wieżę Eiffla. Był to moment, w którym kobiety z całej Europy miały okazję się lepiej poznać oraz zrelaksować przy energetycznej muzyce i orzeźwiających drinkach.

Event Reebok w ParyżuEvent Reebok w Paryżu Flora Métayer

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.