Eleganckie akcesoria, które dodadzą ci klasy - paski, krawaty, szaliki

Jeśli chcesz prezentować się naprawdę elegancko, musisz postawić na coś więcej niż tylko szykowne ubranie. Równie istotne są odpowiednie dodatki, które będą dopełnieniem całej stylizacji. Skórzany pasek, eleganckie buty, zegarek, krawat, muszka czy spinki do mankietów to elementy, które w znaczący sposób wpływają na wymowę całego zestawu. Zobacz przygotowany przez nas przegląd gustownych dodatków i nadaj swojej stylizacji odpowiedni wyraz!

Pasek

Elegancki pasek to must-have każdego mężczyzny z klasą. Panowie zazwyczaj zapominają o tym, że pełni on nie tylko funkcję praktyczną - jest także istotnym dodatkiem, który ma wpływ na charakter całej stylizacji. Jeśli nosisz się z zamiarem kupna paska, postaw na model wykonany ze skóry, który posłuży ci przez lata i będzie dobrze współgrał ze wszystkimi biznesowymi oraz formalnymi zestawami. Zrezygnuj z niestandardowych kolorów oraz nieszablonowych sprzączek i zdecyduj się na klasyczny pasek w standardowym czarnym lub brązowym odcieniu.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Krawat

Krawat to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej eleganckich męskich dodatków. Jeszcze do niedawna mężczyźni zakładali go jedynie na specjalne okazje, lecz na szczęście ten trend ulega zmianie. Krawaty powoli znów stają się modne, coraz częściej goszcząc na szyjach mężczyzn i to nie tylko w wyjątkowych okolicznościach. W tym miejscu warto również wspomnieć o tym, że ten element garderoby możemy nosić nie tylko w połączeniu z garniturem - znakomicie komponuje się on także z mniej formalnymi zestawami, każdej stylizacji dodając klasy.

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Szalik

Wszystko co dobre, szybko się kończy - niestety dotyczy to również lata. Warto pomyśleć zatem zbliżającej się jesieni, a co za tym idzie także o coraz chłodniejszych dniach. Najlepiej już teraz przygotować się na zmianę temperatury zaopatrując się w modne, stylowe i ciepłe dodatki. Do jednych z podstawowych jesiennych akcesoriów należy elegancki szalik, który nie tylko zapewni nam komfort podczas chłodniejszych dni, ale także doda szyku naszym zestawom. 

Kolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerówKolaż / fot. Shutterstock / Materiały partnerów 

Zobacz jeszcze więcej eleganckich męskich dodatków!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.