Salomon Speedcross - profesjonalne buty sportowe do biegania terenowego

Salomon Speedcross to profesjonalne obuwie sportowe przeznaczone do biegania terenowego. Ten lekki, precyzyjny model nie tylko zapewni nam odpowiednią amortyzację i stabilność, ale także idealne dopasowanie do stopy. Sprawdźcie!

Salomon to francuska firma z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją. Początkowo marka zajmowała się jedynie produkcją sprzętu narciarskiego, lecz w latach 90. poszerzyła swój asortyment także o odzież i wyposażenie górskie. Współcześnie Salomon produkuje również wysokiej klasy buty do biegania terenowego, które cenią sobie nawet profesjonalni sportowcy.

Stonowane kolory

Speedcross to buty przeznaczone do biegania terenowego. Świetnie sprawdzają się one w trudnych warunkach, kiedy mamy do czynienia z błotem, nierównym podłożem czy górskimi szlakami. Model Salomon Speedcross, wyposażony w gładką, dobrze dopasowaną i wąską cholewkę, doskonale poradzi sobie na nieutwardzanych drogach, zapewniając nam komfort i stabilność w każdym terenie. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/___keisuke / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/___keisuke / Materiały partnerów 

Intensywne barwy

Jeśli poza funkcjonalnością i nowoczesnymi technologiami, w które wyposażony jest model Salomon Speedcross, liczy się dla nas także wygląd, to również w tej kwestii marka nie zawiedzie naszych oczekiwań. W asortymencie firmy znajdziemy zarówno buty w klasycznych, stonowanych barwach, jak i te o bardziej intensywnych kolorach, dzięki czemu będziemy mogli dopasować obuwie do naszych indywidualnych upodobań.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/eugenelmason / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/eugenelmason / Materiały partnerów 

Damskie modele

Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które znajdziemy w każdym modelu Salomon Speedcross, są ściągacze, którymi zastąpiono klasyczne sznurówki. Jest to niezwykle wygodne ułatwienie, dzięki któremu nie musimy się przejmować rozwiązanymi sznurówkami utrudniającymi bieg. Damskie modele butów Speedcross również dostaniemy w rozbudowanej kolorystyce. 

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/jannelenegr / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/jannelenegr / Materiały partnerów 

Zobaczcie inne modele butów Salomon!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.