Do biegania i na co dzień. Buty ASICS sprawdzą się w każdej sytuacji!

ASICS to znana japońska marka produkująca buty sportowe. Od wielu lat przoduje na rynku, tworząc profesjonalne obuwie dla sportowców wyczynowych oraz amatorów. Firma ASICS posiada w swojej bogatej ofercie buty każdego rodzaju - zarówno lifestylowe do noszenia na co dzień, jak i profesjonalne obuwie sportowe. Poniżej znajdziecie przegląd najpopularniejszych modeli w okazyjnych cenach. Sprawdźcie!

Firma ASICS została założona w 1949 roku przez Kihachiro Onitsuka. Początkowo przedsiębiorstwo nosiło nazwę Onitsuka Tiger, lecz w 1977 roku marka przemianowała się na ASICS. Nazwa wzięła początek od łacińskiej sentencji "Anima Sana in Corpore Sano", czyli "w zdrowym ciele zdrowy duch". Hasło to miało przedstawiać filozofię firmy oraz promować zdrowy styl życia. Obecnie ASICS jest jedną z najbardziej cenionych marek zajmujących się produkcją obuwia sportowego. Wprowadzane przez firmę innowacyjne technologie pozwalają na tworzenie profesjonalnych butów, które zapewniają komfort, chronią przed urazami i zwiększają wydajność.

ASICS RUNNING - buty do biegania

Marka ASICS jest współcześnie znana przede wszystkim z produkcji najbardziej zaawansowanego technologicznie obuwia do biegania. Buty z zastosowaniem opatentowanej przez firmę technologii GEL są obecnie numerem jeden wśród modeli biegowych w Polsce - charakteryzują się one systemem amortyzującym w podeszwie, dzięki czemu neutralizują wstrząsy i wspierają nogi i kręgosłup biegacza. Buty z serii ASISC Running dzielą się na cztery kategorie (fast, road, easy oraz trail) dopasowane do rodzaju podłoża oraz specyfiki treningu. Dzięki tak rozbudowanej ofercie każdy biegacz może znaleźć buty idealnie współgrające z jego indywidualnymi potrzebami.

Kolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.sneakerstudio.pl / Materiały partnerów 

ASICS FITNESS TRAINING - buty na fitness i siłownię 

Firma ASICS, poza butami do biegania, ma też w ofercie obuwie przeznaczone dla osób uprawiających inne dyscypliny sportowe. W asortymencie marki znajdziemy między innymi modele na fitness oraz na siłownię, które poza zapewnianiem maksymalnej wygody i komfortu, wyróżniają się także oryginalnym designem. Buty ASICS gwarantują nie tylko lekkość i swobodę ruchów podczas ćwiczeń, lecz również bezpieczeństwo i zmniejszenie ryzyka wystąpienia kontuzji. Do najbardziej popularnych modeli z tej serii należą Conviction X, Defiance X, Gel-Fit Sana oraz Gel-Fit Tempo.

Kolaż / Źródło: www.wanelo.co / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.wanelo.co / Materiały partnerów 

ASICS TIGER - buty lifestylowe

Buty ASICS cenione są nie tylko za nadzwyczajną wydajność i innowacyjną technologię, lecz także za ponadczasowy design. Obuwie sportowe tej japońskiej marki jest symbolem nowoczesnego oraz oryginalnego stylu, cenionego nie tylko przez sportowych koneserów. Buty ASICS z serii lifestylowej doskonale wpisują się w popularny ostatnio trend streetwear, który manifestuje swobodę i popiera wyrażanie swojej indywidualności. Modele ASICS TIGER świetnie współgrają z casualowymi stylizacjami, każdemu zestawowi dodając szyku i niewymuszonego luzu.

Kolaż / Źródło: www.girlsonmyfeet.com / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.girlsonmyfeet.com / Materiały partnerów 

Zobacz jeszcze więcej butów marki ASICS!

Więcej o: