Plecaki marek premium - stylowe i praktyczne

Plecak to niezbędny dodatek, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas dłuższej wycieczki. Sprawdź najlepsze modele marek premium, bez których się nie obejdziesz.

Masz dosyć chowania drobiazgów po kieszeniach? Mamy dla ciebie świetną propozycję, dzięki której nie będziesz się już dłużej martwił, czy aby na pewno wszystko udało ci się ze sobą zabrać. Sięgnij po pakowny, a zarazem stylowy plecak, w którym znajdziesz miejsce na telefon, portfel, klucze i inne potrzebne gadżety. Ten praktyczny dodatek przyda ci się zarówno do noszenia na co dzień, jak i podczas weekendowych wycieczek. Przekonaj się sam!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Pakowny plecak okaże się niezastąpiony w wielu sytuacjach. Musisz zabrać ze sobą książki, a może tablet lub notebook? W modelach marek premium na wszystko znajdzie się miejsce. Niektóre z nich mają w środku dodatkową przegródkę na tego typu gadżety. W małą kieszonkę z przodu zapinaną na zamek możesz śmiało schować telefon lub klucze. Tym sposobem już nie będziesz się martwić o to, czy przypadkiem jakiś cenny przedmiot nie wypadł ci z kieszeni spodni. Modele od Calvina Kleina, Emporio Armaniego czy Lacoste utrzymane są w stonowanej kolorystyce - wprost idealne dla mężczyzn!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Plecaki marek premium może i nie należą do najtańszych, ale jeśli już zainwestujesz w jeden z nich, możesz być pewien, że posłuży ci przez lata. Dobrej jakości materiał jest na tyle gruby i wytrzymały, że tak łatwo się nie poprzeciera.Oprócz typowo klasycznych plecaków w kolorze czarnym i granatowym, znajdziesz również bardziej wyraziste modele. Czerwony lub szary dodatek będzie ciekawym elementem twojej stylizacji. Jeśli stawiasz na minimalizm i stonowane barwy, plecaki marek premium będą dla ciebie idealne.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej modnych plecaków znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.