Funkcjonalne smartwatche - akcesoria nie tylko dla sportowców

Smartwatche już od jakiegoś czasu są na topie i to nie tylko wśród sportowców. Ten praktyczny gadżet okaże się pomocny w wielu sytuacjach. Wybrałyśmy kilkanaście świetnych modeli na każdą kieszeń!

Jeszcze kilka lat temu te inteligentne zegarki były traktowane jako ciekawy gadżet, ale nie cieszyły się tak wielkim powodzeniem jak teraz. Smartwatch to bardzo użyteczny sprzęt i sprosta oczekiwaniom zarówno sportowców, jak i zwykłych użytkowników. Z roku na rok producenci zachęcają nas coraz bardziej interesującymi i lepiej dopracowanymi modelami, dlatego, aby wybrać jak najlepszy, trzeba się dobrze zastanowić na jakich funkcjach najbardziej nam zależy.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Smartwatche to nie tylko nowoczesne technologie i praktyczne rozwiązania. Te świetne zegarki wyróżniają się również modnym designem, który przyciąga wzrok każdego kto na nie trafi. Nowoczesny smartwatch z powodzeniem zastąpi noszony na co dzień tradycyjny zegarek. Funkcje takie jak krokomierz, pulsometr, liczenie spalonych kalorii, a nawet monitoring snu przydadzą się nie tylko dla sportowców. Sięgnij po ten praktyczny gadżet, który okaże się niezastąpiony w wielu sytuacjach.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Godnymi polecenia bez wątpienia są smartwatche marki Garmin - zegarki typowo stworzone pod osoby aktywne fizycznie. To prawdziwy, bezkompromisowy komputer treningowy. Zegarek bez problemu zliczy naszą aktywność i zmierzy puls niezależnie od wykonywanych czynności. Smartwatch ma również bardzo mocną baterię - przy codziennym użytkowaniu wystarczy na co najmniej 5 dni! Niektóre z modeli mają wbudowany GPS, wtedy taki zegarek bez problemu przetrwa bez ładowania nawet do 100 godzin. Robi wrażenie, prawda?

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej funkcjonalnych akcesoriów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.