A co gdyby zegarek pokazywał nie tylko czas? Smartwatch Fitbit Versa już w Polsce

Kategoria urządzeń ubieralnych stale się rozrasta. Według IDC, światowy rynek urządzeń ubieralnych ma się podwoić do 2021 r., a zegarki będą przez długie lata napędzać ten wzrost.

Model Fitbit Versa oferuje zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i aktywności, z których znany jest Fitbit.

Funkcje te łączą się z szeroką kompatybilnością dla platform mobilnych oraz żywotnością baterii przekraczającą 4 dni. Użytkownicy mogą uzyskać kompleksowy obraz swojego ogólnego stanu zdrowia, co sprawia, że smartwatch jest nieporównywalny z jakimkolwiek innym dostępnym w tym momencie na rynku.

Twój codzienny towarzysz zdrowia, dobrego samopoczucia i aktywności fizycznej

A co gdyby zegarek pokazywał nie tylko czas?
Smartwatch Fitbit Versa już w PolsceA co gdyby zegarek pokazywał nie tylko czas? Smartwatch Fitbit Versa już w Polsce FitBit


Zaawansowane informacje o stanie zdrowia i aktywności, takie jak całodobowe monitorowanie tętna, treningi na ekranie (w tym pływanie) i automatyczne monitorowanie faz snu, łączą się z inteligentnymi opcjami do których należą szybkie odpowiedzi dla użytkowników systemu Android, muzykę dostępną w urządzeniu i playlisty z Deezer.

Nowe funkcje sprawiają, że Versa to idealny towarzysz naszych konsumentów. Zapewnia wszystko, co potrzebne we wspieraniu dobrego samopoczucia i aktywności fizycznej ”

- powiedział Rares Florea, Regional Country Manager CEE w Fitbit. 

Nasz najnowszy smartwatch Versa został zaprojektowany tak, aby skupiać się na aktywności w kontekście zdrowego trybu życia i wspierać zmianę nawyków na lepsze. Właśnie dlatego wierzymy, że Versa to smartwatch dla każdego.

- dodał

Zadbaj o stan zdrowia i planowanie rodziny, dzięki opcji monitorowania cyklu menstruacyjnego

A co gdyby zegarek pokazywał nie tylko czas?
Smartwatch Fitbit Versa już w PolsceA co gdyby zegarek pokazywał nie tylko czas? Smartwatch Fitbit Versa już w Polsce FitBit

Fitbit wprowadził funkcjonalność monitorowania zdrowia kobiet, która pomoże nam lepiej zrozumieć, jak cykl menstruacyjny wpływa na samopoczucie, a finalnie na nasz stan zdrowaii. Według badania przeprowadzonego przez markę, 80% kobiet nie wie, ile faz jest w cyklu menstruacyjnym, a ponad 70% nie było w stanie prawidłowo zidentyfikować średniej długości cyklu, co świadczy o braku świadomości na temat cyklu menstruacyjnego.Platforma jest już dostępna na urządzenia z systemami iOS oraz Windows Phone. Dla użytkowników posiadających Android, zostanie uruchomiona pod koniec maja. Funkcjonalność ta, została stworzona dla wszystkich kobiet od 13. roku życia, które korzystają z aplikacji Fitbit. Smartwatch Versa umożliwia:

- Śledzenie cyklu: w prosty sposób możesz wprowadzić dane dotyczące swojego cyklu
menstruacyjnego i zapisywać objawy takie jak ból głowy, trądzik i skurcze. Będziesz też mogła z łatwością pokazać odpowiednie informacje swojemu lekarzowi.

Sprawdzanie prognozy cyklu: dzięki nowemu algorytmowi Fitbit dowiesz się w której fazie cyklu aktualnie się znajdujesz oraz kiedy powinnaś oczekiwać następnej miesiączki. Algorytm w miarę upływu czasu i dodawania kolejnych informacji stanie się coraz bardziej inteligentny i dokładniejszy.

- Śledzenie ogólnych danych dotyczących Twojego stanu zdrowia w jednym miejscu: w aplikacji Fitbit dowiesz się więcej o powiązaniu cyklu menstruacyjnego z aktywnością, snem i wagą, aby lepiej zarządzać swoją aktywnością i potrzebą snu w określonych okresach miesiąca.

Monitorowanie cyklu menstruacyjnego jest już dostępne dla kobiet, które posiadają urządzenie Fitbit.

Lekki i nowoczesny design na co dzień

Versa to najlżejszy, najbardziej przystępny smartwatch producenta. Jest wygodny, trwały i wszechstronny, dzięki czemu można go nosić przez całą dobę. Posiada ultra cienką i ergonomiczną obudowę, aby dopasować się zarówno do małych jak i dużych nadgarstków. Zaokrąglony kwadratowy wyświetlacz wyposażony jest w jasny, kolorowy ekran dotykowy i wyraźną grafikę, zapewniając idealny format do przeglądania wszystkich danych na nadgarstku. Versa oferuje różnorodne stylowe akcesoria, dzięki którym możesz dopasować swoją stylizację w zależności od stroju lub aktywności.

Cena i dostępność

Fitbit Versa jest dostępny już u lokalnych sprzedawców w cenie 879,78 PLN w kolorze czarnym z czarną aluminiową obudową, szarym ze srebrną aluminiową obudową lub brzoskwiniowym z różowo-złotą aluminiową obudową; cena akcesoriów wynosi od 131,78 do 439,78 PLN. Fitbit Versa Special Edition z lawendową tkaną opaską z różowo-złotą aluminiową obudową lub grafitową tkaną opaską z grafitową aluminiową obudową jest dostępny w cenie 1 011,78 PLN. Aby pomóc całej rodzinie w utrzymywaniu aktywności, Fitbit w drugim kwartale 2018 roku wprowadzi Fitbit Ace™ – pierwsze urządzenie monitorujące aktywność dla dzieci.