Prezenty dla aktywnych mam! 3 sportowe propozycje, które sprawdzą się na Dzień Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami, więc to już najwyższa pora, by pomyśleć o odpowiednim prezencie. Zobacz nasze propozycje dla aktywnych i zainspiruj się wybranymi przez nas upominkami!

Rolki

Jazda na rolkach to jedna z najpopularniejszych aktywności w sezonie wiosenno-letnim. Cieszy się ona dużym uznaniem wśród osób w każdym wieku - dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Jeśli twoja mama również należy do osób, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, to z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Do kompletu możesz dokupić także kask oraz ochraniacze, dzięki którym twoja rodzicielka poczuje się pewniej. 

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Pulsometr

Twoja mama regularnie biega, jeździ na rowerze lub uprawia inną aktywność fizyczną? Jeśli tak, to na Dzień Matki podaruj jej pulsometr! To funkcjonalne urządzenie nie tylko dokona pomiaru aktywności, ale także pozwoli na kontrolowanie intensywności treningu. Dzięki niemu twoja mama będzie mogła dostosować natężenie wysiłku fizycznego do swojej kondycji i wydolności. 

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Torba sportowa

Świetnym prezentem, który na pewno sprawi radość każdej energicznej mamie, może być także stylowa torba sportowa. Praktyczna, wygodna i użyteczna, na pewno przyda się podczas różnych aktywności. Przy wyborze odpowiedniego modelu pamiętaj, żeby postawić na taką, która będzie wytrzymała, odporna na zabrudzenia oraz dosyć pojemna. Alternatywą dla klasycznej torby sportowej może być także ta ze spersonalizowanym nadrukiem, która nada twojemu prezentowi bardziej indywidualny charakter. 

Kolaż / fot. ShutterstockKolaż / fot. Shutterstock Materiały partnerów

Możesz sprezentować swojej mamie także kije do nordic walkingu, który jest bardzo popularną aktywnością wśród seniorów, wygodne buty sportowe, praktyczny bidon na wodę lub koszulkę znanej marki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.