Modne sneakersy New Balance teraz nawet o 50% taniej!

Buty z charakterystycznym "N" są znane na całym świecie. Obuwie marki New Balance cenione jest przede wszystkim za niezwykłą lekkość oraz bardzo bogatą gamę kolorystyczną. Teraz wiele modeli znajdziesz na wyprzedaży, dlatego skorzystaj z okazji i kup modne sneakersy nawet o połowę taniej!

New Balance to firma z ponadstuletnią tradycją. Została ona założona w Stanach Zjednoczonych na początku XX wieku przez Williama J. Riley'a. Co ciekawe, początkowo przedsiębiorstwo nie zajmowało się wytwarzaniem butów, lecz jedynie produkcją trójkątnych wkładek. Pierwszy model sportowego obuwia New Balance powstał dopiero kilkadziesiąt lat później i od razu zyskał wielu fanów.

fot. www.sneakerstudio.plfot. www.sneakerstudio.pl autor: brak informacji

Współcześnie marka ta cieszy się ogromną popularnością oraz dużym uznaniem na całym świecie. Buty tworzone przez New Balance są cenione zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i miłośników lifestylowych sneakersów. Wygodne, praktyczne i dostępne w wielu najróżniejszych wersjach kolorystycznych są spełnieniem wszystkich oczekiwań współczesnych konsumentów.Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.