Biegacze o zaletach butów Reebok FLOATRIDE

Najbardziej zaawansowany model biegowy od marki Reebok sprawdziły Ewelina Wyszczelska, Anna Łapińska i Dorota Zatke. Pasjonatki sportu opowiadają o tym, dlaczego buty Reebok FLOATRIDE sprawdzą się w treningu każdego biegacza.

Tej wiosny model butów Reebok FLOATRIDE powraca w nowej kolorystyce. Rewolucyjne obuwie biegowe, podobnie jak dotychczas, zapewnia optymalną amortyzację i sprężystość oraz poczucie komfortu niezależnie od pokonywanych kilometrów. Marka Reebok o recenzję innowacyjnego modelu poprosiła profesjonalnych lekkoatletów i trenerów, dla których odpowiedni but jest podstawą każdego treningu i startu. W krótkich spotach o swoich wrażeniach i najważniejszych cechach butów Reebok FLOATRIDE opowiedziały Ewelina Wyszczelska i Anna Łapińska, ambasadorki marki Reebok oraz Dorota Zatke ze Sklepu Biegacza.

Ewelina Wyszczelska szczególną uwagę zwróciła na amortyzację:

Specyfika mojej dyscypliny polega na tym, że w ciągu tygodnia oddaję od 100 do nawet  1000 skoków. Dlatego amortyzacja jest dla mnie bardzo ważna. Uważam, że buty FLOATRIDE sprawdzają się bardzo dobrze

Przyznała wielokrotna medalistka Polski w skoku w dal.

Reebok FloatrideReebok Floatride Reebok

Za pochłanianie wstrząsów podczas biegu odpowiada podeszwa z zaawansowanej
technologicznie pianki FLOATRIDE. Ultralekki i wytrzymały materiał, o jednolitej strukturze komórkowej, zapewnia optymalną amortyzację w każdej fazie kroku i na każdym kilometrze. Dla biegającej na długich dystansach Anny Łapińskiej kluczowe jest bezpieczeństwo i wygoda, w każdych warunkach. Ambasadorka marki i doktor fizyki, z rekordem życiowym 2:40 na dystansie maratonu, podkreśla zalety jednoczęściowej cholewki. Reebok FLOATRIDE posiada lekką podeszwę z pianki FLOATRIDE, wewnętrzną - stabilizację w postaci pianki EVA oraz przewiewną cholewkę, która sprawdzi się nawet w najcieplejsze dni. Z naukowego punktu widzenia to but idealny - dodaje Łapińska Instruktorka fitness i pasjonatka biegania, Dorota Zatke, ceni model Reebok FLOATRIDE przede wszystkim za jego funkcjonalność:

But jest bardzo komfortowy, nadaje się zarówno na długie wybiegania, jak i na szybkie  jednostki treningowe. Miękka, skarpetowa cholewka dostosowuje się do stopy. Amortyzacja na wysokim poziomie. Sprężysta podeszwa, wzmocniony zapiętek - same korzyści.

Reebok FloatrideReebok Floatride Reebok

Lekka podeszwa z pianki FLOATRIDE, konstrukcja wspierająca stopę oraz elastyczna
cholewka - to wszystko sprawia, że podczas biegu w Reebok FLOATRIDE można niemal...odpłynąć. Reebok FLOATRIDE są dostępne w sprzedaży na www.reebok.pl, www.sklepbiegacza.pl oraz www.runnersclub.pl

Więcej o: