Damskie plecaki marki Guess - poręczny i modny dodatek na każdą okazję

Funkcjonalne, poręczne i modne - takie są plecaki od znanej marki Guess, która podbiła serca wielu kobiet. Niektóre z nich okażą się świetną alternatywą dla niezawodnej dotąd torebki. Zobacz sama!

Klasyczne barwy

Torebka od zawsze była nieodłącznym elementem stylizacji każdej kobiety. Modne, zgrabne kuferki lub duże torby typu 'shopper' cieszyły się ogromną popularnością -  z resztą jest tak do tej pory. Jednak coraz częściej główną rolę w stylizacjach pełnią nie torebki, a plecaki! Bo kto powiedział, że modna i elegancka kobieta nie może nosić tego jakże poręcznego dodatku? Widać, że firma Guess podąża za najnowszymi trendami i wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, bo najnowsza kolekcja plecaków powala na kolana!

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Intensywne kolory

Plecak należy do takich dodatków, które znakomicie sprawdzą się na co dzień. Wybierasz się na miasto lub dłuższy spacer po parku? Plecak okaże się świetną alternatywą dla torebki - jest równie pakowny jak na przykład 'shopper', ale o wiele wygodniejszy w noszeniu. Firma Guess ma w swoim asortymencie mnóstwo modeli, które zachwycają swoimi intensywnymi barwami. Postaw na soczystą czerwień - najmodniejszy kolor roku lub wyróżniający się róż i bądź modna w tym sezonie.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Delikatne pastele

Już niedługo wybór plecaków będzie tak bogaty, jak uwielbianych przez kobiety torebek. Na tę chwilę ciekawą kolekcję tego praktycznego dodatku ma firma Guess, która oferuje zarówno miejskie, jak i eleganckie modele. Do wyboru są dwa, najbardziej popularne rodzaje: zapinane na zatrzask lub zamek. Dzięki regulowanym paskom, niektóre z plecaków mogą również służyć jako torebka. Postaw na wygodę i funkcjonalność i wybierz plecak od marki Guess, który przyda ci się na każdą okazję.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej plecaków znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.