Garmin, Suunto, TomTom - pulsometry trzech najbardziej znanych marek

Inteligentne zegarki sportowe zyskują coraz większą popularność wśród wszystkich miłośników różnorodnych sportów. Wyposażone w nowoczesne technologie, dokonują pomiaru naszej aktywności podczas wysiłku i pozwalają na kontrolowanie intensywności treningu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd zegarków sportowych najbardziej popularnych firm - Suunto, TomTom oraz Garmin. Sprawdźcie!

Garmin

Zegarki sportowe firmy Garmin zostały stworzone z myślą o biegaczach, lecz znakomicie sprawdzą się także w innych dyscyplinach. Wyposażone w różnorodne, nowoczesne funkcje, pozwalają na monitorowanie treningu i dostosowanie wysiłku fizycznego do poziomu zaawansowania oraz naszych potrzeb i preferencji. Zegarki firmy Garmin oceniają także nasz stan wytrenowania, dzięki czemu możemy określić czy ćwiczymy wystarczająco intensywnie, by osiągnąć wyznaczone przez siebie cele.

Kolaż / Źródło: ShutterstockKolaż / Źródło: Shutterstock Materiały partnerów

Suunto

Suunto to jedna z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją nowoczesnych zegarków sportowych. Marka ma w swojej ofercie wiele modeli dopasowanych do różnorodnych aktywności. Poza standardowymi funkcjami takimi jak pomiar tętna, krokomierz, licznik kalorii, stoper czy wysokościomierz, zegarki Suunto są wyposażone także w specjalną aplikację, która pozwala na dzielenie się swoimi sportowymi osiągnięciami z innymi miłośnikami aktywności fizycznej.

Kolaż / Źródło: www.shutterstock.comKolaż / Źródło: www.shutterstock.com Materiały partnerów

Fitbit

Zegarki sportowe Fitbit wyposażone są w unikalne funkcje, które czynią je wyjątkowymi. Niektóre modele poza mierzeniem pulsu, przebytego dystansu i spalonych kalorii, posiadają także GPS, który wyznacza nam nowe trasy, tak byśmy każdego dnia mogli biegać, odkrywając inną okolicę. Zegarki sportowe Fitbit cenione są również za unikatowy i modny design, który świetnie prezentuje się nawet przy niesportowych stylizacjach. Są one praktyczne i łatwe w obsłudze, dlatego świetnie sprawdzą się u osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego rodzaju sprzętu. 

Kolaż / Źródło: www.shutterstock.comKolaż / Źródło: www.shutterstock.com Materiały partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.