Najlepsze męskie torby świetnych cenach! Eleganckie i casualowe modele

Są wygodne, bardzo praktyczne i supermodne w tym sezonie. Poza tym doskonale wykańczają męskie stylizacje - zarówno te sportowe, jak i smart casualowe. Sprawdź, jak tanio teraz je kupisz!

Torba listonoszka to doskonały dodatek do swobodnych stylizacji. Przydaje się zwłaszcza wtedy, kiedy plecak to za dużo, a torba, czy teczka nie pasują do outfitu. Jest jest bardzo praktyczna - mieści telefon, portfel, okulary i klucze. W niektórych modelach można z powodzeniem nosić także tablet. Taka niewielka torba jest też bardzo wygodna, można ją nosić z boku lub przełożyć do tyłu.

Najlepsze modele męskich torebNajlepsze modele męskich toreb Materiały partnera

Duża torba z doskonałej jakości skóry (lub najlepszej jej imitacja), w szlachetnym kolorze brązu lub czerni to bardzo uniwersalny dodatek do swobodnych i smart casualowych stylizacji. Takie torby można nosić zarówno na biodrze, jak i przełożone do tyłu. Modele z wewnętrznymi i zewnętrznymi kieszonkami pomagają utrzymać w takiej torbie porządek, dzięki czemu zawsze szybko i wygodnie możesz sięgnąć po to, co aktualnie jest ci potrzebne.

Najlepsze modele męskich torebNajlepsze modele męskich toreb Materiały partnera

Takie torby w swobodnym, niezobowiązującym stylu, to propozycja dla panów, którzy nie rozstają się ze swoim laptopem. Są lekkie i wygodne, pomieszczą także dokumenty, kalendarz, portfel, a nawet lunch do pracy. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy mają regulowaną długość paska, wygodne zapięcia i praktyczne kieszonki. 

Najlepsze modele męskich torebNajlepsze modele męskich toreb Materiały partnera

Więcej męskich toreb w atrakcyjnych cenach znajdziesz tu:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.