FITBEAT nowy trend treningowy, który właśnie do Polski wprowadziła Natalia Jakuła

Fit Beat to zupełnie nowy, innowacyjny trening, który podbił serca tysięcy ludzi na całym świecie. Już wkrótce dostępny będzie w Polsce, a to wszystko za sprawą Natalii Jakuły!

Treningowe trendy 

W sieci co chwilę możemy spotkać zupełnie nowe, innowacyjne formy treningów, które pozwalają nam na trenowanie w najróżniejszych miejscach,a  także z najróżniejszymi sprzętami. Niedawno w Polsce ogromnym hitem były trampoliny, a także bungee fitness, które pokochały Polki. 

Natalia Jakuła wprowadziła Bungee fitness do Polski 

W sieci w zeszłym roku krążyło mnóstwo filmików, na których ludzie trenowali przypięci do bungee. Wielu traktowało ten trening jednak z przymrużeniem oka, ale kiedy Natalia Jakuła wprowadziła ten treningowy trend do Polski to okazało się, że to nie tylko świetna zabawa, ale niezły wycisk. Kiedy jesteśmy przypięci do bungee jesteśmy w stanie wykonywać najróżniejsze figury w powietrzu, ale w tym treningu nie zabraknie również takich ćwiczeń, jak pompki, burpees czy przysiady. Dzięki trzymającej nas linie możemy wcześniej wymienione ćwiczenia wykonywać np. z wyskokiem. 

W Polsce dostępnych jest mnóstwo innowacyjnych treningów 

Dotychczas widzieliśmy już takie zajęcia fitness, na których łączy się różne formy treningu np. tańca, boksu czy pilatesu. Jednym z bardziej zaskakujących była Yoga Beat, która charakteryzuje się tym, że wszystkie asany wykonywane są w rytm energicznych, mocnych brzmień. Natalia Jakuła i Paulina Soduł właśnie ruszają ze swoim nowym projektem - FITBEAT, który może okazać się absolutnym hitem wśród osób aktywnych fizycznie. 

Co to jest Fit Beat? 

To nowy sposób na skuteczne spalanie kalorii i rzeźbienie sylwetki, poprzez mocny, efektowny trening. Jedynie FITBEAT umożliwia wcielenie się w rolę gwiazdy rocka na sali treningowej. Ćwicząca grupa to fenomenalny widok i niezapomniany efekt dźwiękowy. Uderzające rytmicznie pałki przenoszą ćwiczących w świat muzyki, sportu i dobrej zabawy. Serce zaczyna bić szybciej, mięśnie płoną, a negatywne emocje ulatniają się wraz z samoistnie wydobywającym się krzykiem. Już nie oszukasz trenera że 'nie da się zejść niżej'! Dźwięk uderzenia pałeczek jest dowodem Twojej ciężkiej pracy. Jazda bez trzymanki gwarantowana! Fitbeat możemy dopasować do naszej grupy treningowej. Jest idealny zarówno dla najbardziej wymagających sportowców i tancerzy, jak i dla osób szukających nowych, ciekawych form rekreacji. Poprawia krążenie, elastyczność ciała, rzeźbi mięśnie nóg, pośladków, brzucha i ramion. 

Dla kogo będzie FITBEAT? 

Okazuje się, że ta forma aktywności będzie dostępna dla wszystkich, bez względu na wiek czy rodzaj wytrenowania. Każdy będzie mógł spróbować połączyć trening wytrzymałościowy z grą na pałeczkach. Już wkrótce każdy z nas będzie mógł spróbować nowego fitnessowego trendu, jakim jest FITBEAT! 

Ten trening maksymalnie wyrzeźbi Twoje pośladki!

FITBEAT nowy trend treningowy, który właśnie do Polski wprowadziła Natalia Jakuła

Więcej o: