Healthly Center by Ann - nowe miejsce Ani Lewandowskiej na mapie Warszawy

Ania Lewandowska już nie tylko ma swoją markę Foods by Ann, ale również miejsce, w którym każdy z nas może zadbać o swoje ciało i głowę. Healthly Center by Ann to kolejny biznes przedsiębiorczej trenerki.

Ania Lewandowska stworzyła nowe miejsce na mapie Warszawy 

Healthly Center by Ann to zupełnie nowe miejsce na mapie Warszawy. Do tej pory trenerka motywowała swoje fanki tylko w sieci lub na tygodniowych obozach w Dojo Stara Wieś, ale od teraz wspólnie ze swoim teamem będzie także to robi stacjonarnie na warszawskiej Sadybie. Widać, że Ania podchodzi do tematu bardzo kompleksowo, bo w Healthly Center by Ann nie tylko zadbamy o ciało, ale również o naszą duszę. 

Co znajdziemy w ofercie Healthly Center by Ann ?

Ania Lewandowska w ofercie swojego centrum proponuje naprawdę sporo różnych możliwości. Zaliczamy do nich: 

  • konsultacje dietetyczne, 
  • treningi personalne, 
  • trening mentalny, 
  • porady dotyczące suplementacji, 
  • badania wydolnościowe, 
  • konsultacje z fizjoterapeutami

Szeroka kadra w Healthly Center by Ann 

Wśród ekspertów pracujących w Healthly Center by Ann znajdziemy kilka nazwisk, które są świetnie znane w świecie sportu, a zaliczają się do nich: Bartłomiej Spałek - fizjoterapeuta kadry narodowej w piłce nożnej, a także fizjoterapeuta w klubie Górnik Zabrze, dr Patrycja Szachta - dietetyk, która często wypowiada się w roli eksperta w telewizjach śniadaniowych takich jak Dzień dobry TVN, Jakub Głąb - trener personalny, który w Ani teamie jest już od dłuższego czasu, a na co dzień również trenuje z gwiazdami takimi jak np. Zosia Ślotała. 

Ania Lewandowska stworzyła Healthy Center by Ann według trzech filarów 

Od dłuższego czasu Anna Lewandowska podkreśla, że oczywiście ważne jest aktywność fizyczna i zdrowa dieta, ale oprócz tego istotną też sprawą jest równowaga psychofizyczna i motywacja. Tworząc Healthly Center by Ann trenerka kierowała się trzema filarami:   • Równowaga psychofizyczna i motywacja - powiemy Ci o tym, jak walczyć z własnymi słabościami i nauczymy żyć zgodnie z ideą work life balance.
  • Zdrowa dieta -pokażemy Ci, jak wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe i różnorodność w Twojej codziennej diecie.
  • Aktywność fizyczna - pokażemy Ci, jak zwiększać kondycję i będziemy wspólnie pracować nad przekraczaniem kolejnych granic Twoich możliwości.- czytamy na stronie centrum Ani Lewandowskiej. 


 Kto może przyjść do Healthy Center by Ann?

Tak naprawdę każdy, choć mogłoby się wydawać, że miejsce to zostało przeznaczone tylko dla zawodowych sportowców. W jednym ze wpisów na blogu Ani Lewandowskiej czytamy: 

Przyświeca nam idea, że każdy może osiągnąć wyznaczony przez siebie cel, bez względu na poziom zaawansowania i stan wiedzy. Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci pracować nad rozwojem Twoich własnych możliwości.

Nie ma znaczenia czy jesteś osobą początkującą czy zawodowym sportowcem, przychodząc do Healthly Center by Ann spotkasz się z wykwalifikowaną kadrą, która pomoże osiągnąć ci wymarzony cel. 

Ania Lewandowska dała fanom kolejny powód do zachwytu

Dało się już zauważyć w social mediach, że duża część fanów Ani Lewandowskiej jest zachwycona faktem, że takie miejsce powstało. Dla niektórych dużym zaskoczeniem jest to, że również sama Ania będzie prowadziła w Healthly Center by Ann treningi personalne i konsultacje dietetyczne. Tym samym może się okazać, że już wkrótce żeby umówić się na wizytę z żoną Roberta Lewandowskiego trzeba będzie czekać długie miesiące. Dodatkowym ogromnym atutem tego miejsca jest fakt, że w Healthly Center by Ann będziemy mogli kupić część produktów Foods by Ann, które są bardzo pożądane przez obserwatorów trenerki. 

Jak dojechać do Healthly Center by Ann?

Healthly Center by Ann znajduje się na warszawskiej Sadybie przy ulicy Czyżewskiej 7. Dojazd z centrum samochodem zajmie nam mniej więcej 20 minut, a autobusem około 30 minut. Do celu dojedziemy bezpośrednio autobusem linii 131. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.