Przecenione buty New Balance. Teraz nawet 50% taniej!

New Balance to marka znana na całym świecie. Obuwie tej firmy cenione jest nie tylko za niezwykłą wygodę, ale także za modny i oryginalny design. Teraz wszystkie modele butów New Balance znajdziecie na wyprzedaży, gdzie obniżki sięgają nawet 50%. Sprawdźcie!

New Balance to amerykańskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1906 roku. Obecnie firma ta jest jednym z największych producentów odzieży i obuwia sportowego, lecz wbrew pozorom marka nie zaczęła wcale od produkcji butów. Początkowo zajmowała się jedynie tworzeniem wygodnych, trójkątnych wkładek.

Czarne

Pierwsze buty marki New Balance powstały dopiero 30 lat po założeniu przedsiębiorstwa. Były one dedykowane biegaczom i dzięki nowoczesnym technologiom miały ułatwiać bieg. William J. Riley (założyciel New Balance ) był tak pewny znakomitej jakości, którą gwarantowały jego buty, że w razie gdyby nie spełniły one oczekiwań klientów, zobowiązywał się do zwrotu pieniędzy.

Kolaż / New Balance / Materiały partnerówKolaż / New Balance / Materiały partnerów Kolaż / New Balance / Materiały partnerów

Szare

Po dużym sukcesie, jakim okazały się profesjonalne buty do biegania, marka New Balance postanowiła skupić się na badaniach naukowych, które miały pomóc w udoskonalaniu kolejnych modeli. W rezultacie w latach 60. powstały buty Trackster o specyficznej podeszwie. Model ten dostępny był nie tylko w różnych długościach, ale także szerokościach, dzięki czemu każdy biegacz mógł liczyć na idealnie dopasowane obuwie.

Kolaż / New Balance / Materiały partnerówKolaż / New Balance / Materiały partnerów Kolaż / New Balance / Materiały partnerów Kolaż / New Balance / Materiały partnerów

Czerwone

Choć firma New Balance ma już ponad 110 lat, to jej popularność wcale nie maleje. Obuwie tej marki jest znane na całym świecie - doceniają je zarówno profesjonalni sportowcy, jak i miłośnicy stylowych sneakersów. Wygodne, modne i funkcjonalne, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Kolaż / New Balance / Materiały partnerówKolaż / New Balance / Materiały partnerów Kolaż / New Balance / Materiały partnerów Kolaż / New Balance / Materiały partnerów

Zobaczcie więcej butów New Balance !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.