Torby sportowe - niezbędnik każdego miłośnika fitness. Modele Reebok i Nike nawet połowę taniej!

Zastanawiasz się gdzie pomieścisz wszystkie rzeczy, które przydadzą się podczas treningu? Idealnym rozwiązaniem będzie pojemna i zarazem zgrabna torba sportowa. Wybrałyśmy kilkanaście świetnych modeli, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Każdy kto uprawia sport wie, że przechowywanie rzeczy w zwykłych reklamówkach to zły pomysł. Dlatego torba sportowa to idealne rozwiązanie. Co więcej, przydaje się nie tylko osobom uczęszczającym na fitness lub siłownię, ale także korzystającym z sauny lub basenu. O wiele wygodniej jest schować najpotrzebniejsze rzeczy do torby, niż próbować upchać je w torebce noszonej na co dzień. Specjalnie dla ciebie wybrałyśmy kilkanaście modeli, które przydadzą się w każdej sytuacji.

Nike

Zanim zdecydujesz się kupić którąś z toreb, musisz pamiętać o kilku ważnych właściwościach, które pozwolą ci wybrać model idealny. Po pierwsze, warto odpowiedzieć na pytanie czy torba, którą zamierzasz nabyć, będzie ci potrzebna do jednego rodzaju aktywności fizycznej, czy może będziesz ją również zabierać podczas krótkich, weekendowych wycieczek? Kiedy już się zdecydujesz, musisz pamiętać jeszcze o kilku rzeczach.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Reebok

Pamiętaj, aby przy wyborze odpowiedniej torby zwrócić uwagę między innymi na: pojemność, materiał, liczbę komór, wodoodporność, wygodę, solidne wykonanie oraz kolor i kształt. Zawsze lepiej jest kupić większą torbę i mieć w niej nadmiar miejsca, niż mniejszą i obawiać się problemów ze spakowaniem potrzebnych rzeczy. Materiał odgrywa również bardzo ważną rolę. W torbie zapewne często nosisz buty lub przepocone ubrania, kładziesz ją też na podłodze, w szafce, a może nawet na ziemi. Warto więc wybrać taką, która będzie wykonana z odpowiedniego materiału, np. poliestru.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Adidas

Porządna torba sportowa powinna być inwestycją na kilka lat, dlatego warto przyjrzeć się jej pod każdym kątem. Jeśli chodzi o wykonanie, to powinna mieć ona staranne obszycie oraz porządne zapięcia i zamki. W zależności od firmy, możemy znaleźć torby z zamkiem plastikowym lub metalowym, który będzie zdecydowanie bardziej wytrzymały. Kształt torby jest równie istotny co jej wykonanie. Najbardziej praktyczne i popularne są te prostokątne i kwadratowe. Mimo tego, że ciemne torby są najlepsze w użytkowaniu, to coraz więcej osób decyduje się na takie z oryginalnymi wzorami czy te w odważnych kolorach.

Kolaż / Materiały partnerówKolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów Kolaż / Materiały partnerów

Więcej toreb sportowych znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.