Treningowa rywalizacja z Reebok Speed TR 2.0

W poniedziałek 19 lutego odbyła się oficjalna premiera nowej odsłony butów Reebok. Speed TR 2.0 - modelu, który sprosta każdemu wyzwaniu. Przekonali się o tym uczestnicy treningu, którzy pod okiem trenerów i ambasadorów marki Reebok wzięli udział w rywalizacji na czas i przetestowali możliwości Reebok Speed TR 2.0.

Reebok Speed TR 2.0Reebok Speed TR 2.0 Reebok

Dwie grupy, podzielone na równych zasadach, zmierzyły się ze sobą w intensywnym
treningu na szybkość. Na czele drużyn stanęli ambasadorzy Reebok - Karolina Erdmann - Yoga Beat Studio oraz Andrzej Bogdał - trener, trener personalny, ekspert żywieniowy. Każdy z nich prowadził swoją drużynę do zwycięstwa, czuwając nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. Po kilkudziesięciu minutach intensywnej rywalizacji, z niewielką przewagą  punktową, wygrał zespół Karoliny Erdmann - choć tak naprawdę tego wieczoru zwyciężyli wszyscy.

Speed TR 2.0 to kolejna odsłona znanej serii treningowej marki Reebok. Nowy model łączy lekkość butów dedykowanych do ćwiczeń z odpornością tych zaprojektowanych z myślą o bardziej wymagającym treningu. Cholewkę Speed TR 2.0 wykonano z mocnej i trwałej tkaniny CORDURA. Wytrzymały materiał nie ogranicza jednak swobody ruchu, dzięki zastosowaniu elastycznych wstawek w przedniej części buta. Podeszwa zewnętrzna Reebok Speed TR 2.0 została wyposażona w nową konstrukcję Metasplit. Wgłębienia w różnych kierunkach zapewniają przyczepność niezależnie od nawierzchni, na której wykonywany jest trening, a elastyczny fragment w przedniej części buta stabilizuje stopę podczas takich ćwiczeń, jak burpees czy wykroki. Dodatkowo ulepszona,niskoprofilowa konstrukcja Reebok Speed TR 2.0 pozwala szybciej przetaczać stopę, tak aby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Reebok Speed TR 2.0Reebok Speed TR 2.0 Reebok

Reebok Speed TR 2.0 zapewniają:
? Trwałość i bezpieczeństwo - wzmocnienia z tkaniny CORDURA chronią stopę
przed uszkodzeniami
? Solidną podstawę - środkowa podeszwa wykonana z pianki EVA amortyzuje
wstrząsy, a zewnętrzna, gumowa stabilizuje stopę i zapewnia przyczepność niezależnie
od powierzchni
? Funkcjonalność i szybkość - funkcja DuraCage chroni tylną część stopy i pomaga
utrzymać but na miejscu, a ulepszone technologie RopePro oraz Kip Klip zapewniają
dodatkowe wsparcie podczas wykonywania WOD-ów

Reebok Speed TR 2.0 są dostępne na stronie reebok.com w cenie 399 zł.

Reebok Speed TR 2.0Reebok Speed TR 2.0 Reebok Speed TR 2.0