Prezenty dla aktywnej dziewczyny - najładniejsze plecaki i torby sportowe z wyprzedaży

Czym byłby idealny strój na fitness bez pakownej torby? No właśnie! Zobacz przegląd sportowych toreb damskich w niskich cenach!

Oprócz perfekcyjnie dobranego stroju na fitness bardzo ważna jest też torba lub plecak, w które schowasz wszelkie potrzebne rzeczy, takie jak ubrania, matę, bidon i inne niezbędne akcesoria. Mała torebka niestety nie wystarczy. Teraz masz więc doskonałą okazję do kupienia nowej torby sportowej w atrakcyjnej cenie. Oto, jakie modele udało się nam znaleźć:

Klasyczne torby sportowe 

Klasyczne torby sportowe / kolaż redakcja, materiały partnerówKlasyczne torby sportowe / kolaż redakcja, materiały partnerów Klasyczne torby sportowe / kolaż redakcja, materiały partnerów Klasyczne torby sportowe / kolaż redakcja, materiały partnerów

Klasycznie wyglądające torby sportowe to idealny dodatek do fitnessowych stylizacji. Sprawdzą się tylko jako element stroju na fitness, ale ich zaletą jest to, że są bardzo pakowne i komfortowe. Pomieszczą wszystko to, czego potrzebujesz podczas treningu. Do wyboru masz wiele różnych kolorów, które dopasują się do twoich fitnessowych stylizacji.

Casualowe torby sportowe 

Torby sportowe casual / kolaż redakcja, materiały partnerówTorby sportowe casual / kolaż redakcja, materiały partnerów Torby sportowe casual / kolaż redakcja, materiały partnerów Torby sportowe casual / kolaż redakcja, materiały partnerów

Często zaraz po fitnessie idziesz do pracy albo na uczelnię? Jeśli nie masz czasu, aby po treningu wrócić do domu, to idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie sportowa torba w casualowym stylu. Takie torby zazwyczaj wykonane są ze skóry albo z czarnego poliestru. Możesz też zdecydować się na inne kolory, które będą świetnie wyglądać z twoimi casualowymi ubraniami.

Plecaki 

Plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerówPlecaki / kolaż redakcja, materiały partnerów Plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerów Plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerów

A może zamiast toreb wolisz komfortowe plecaki? Taki wybór z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Do plecaka również spakujesz wszystko, a poza tym niektóre modele również świetnie wyglądają w bardziej codziennych stylizacjach. Plecak może się więc okazać dobrą alternatywą dla sportowej torby. 

Więcej praktycznych toreb i plecaków na fitness znajdziesz w przeglądzie poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.