Nowości w przecenie: Puma Phenom, Puma Fierce i Puma Ignite dla kobiet i facetów nawet 50 proc. taniej

Puma Phenom, Puma Fierce i Puma Ignite to trzy piękne modele butów sportowych, które do tej pory nie były tak rozpoznawane, jak np. Nike Air Max czy adidas Superstar. To może się zmienić dzięki takim gwiazdom, jak Selena Gomez, Kylie Jenner, czy Lewis Hamilton, którzy promują markę.

Selena Gomez niedawno dołączyła do ambasadorek Pumy. Zdjęcie poniżej to efekt jednaj z ostatnich sesji, w której Selena prezentuje ubrania oraz buty z kolekcji Puma En Pointe, czyli m.in. beżowe legginsy, czarne bluzy, topy i buty satynowe Puma Phenom w kolorze nude. Ten model jeszcze nie jest w przecenie, ale wcześniejszy - Puma Fierce, bardzo podobny, kupisz teraz taniej:

PumaPuma Puma Puma

Lewis Hamilton promuje model Puma Ignite, są to buty na co dzień i do biegania. Sportowiec wybrał model w kolorze szarym, którego miękka cholewka jest wykonana na wzór skarpety. Poniżej znajdziesz model Puma Ignite nawet 50 proc. taniej.

PumaPuma Puma Puma

Kylie Jenner postawiła na model Puma Suede Classic. Są to zamszowe trampki w kolorze czarnym, z charakterystycznym paskiem z boku. Kylie dobrała do nich czarny komplet - spodnie dresowe i bluzę z białymi elementami. 

PumaPuma Puma Puma

Więcej ubrań i butów Puma:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.